استاد اپ

استاد اپ

نسخه ۰.۶.۷
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۱
هزار
نصب فعال
آموزش
دسته
۸
مگابایت
حجم

500 دوره آموزشی، برنامه های آموزشی روزانه، اساتید برجسته، مدرك معتبر، همه در استاد اپ


استاد اپ چیست؟

استاد اپ اولین سرویس آموزش مجازی ایران با امکان اشتراک روزانه و ماهیانه است.  450 دوره آموزشیِ  با کیفیت در استاد اپ قرار دارد. می توانید استاد اپ را رایگان نصب کنید و بدون محدودیت تا 48 ساعت همه محتوا را در اختیار داشته باشید. سپس در صورت تمایل با یک پرداخت ماهیانه اندک به صورت نامحدود به تمام خدمات آموزشی در موضوع های مختلف دسترسی پیدا می کنید.

500 دوره در 23 دسته آموزشی!

صدها دوره آموزشی به صورت مجازی توسط اساتید برجسته، با هزاران ویدیو و پادکستِ باکیفیت، در زمینه های مدیریت و کسب و کار، فناوری اطلاعات، برنامه نویسی و کامپیوتر، نجوم و علوم پایه، رباتیک، هنر، موسیقی و صنایع دستی، زبان انگلیسی، استارتاپها، روانشناسی، خانواده و کودک، آشپزی، کتاب صوتی، ورزش و ... از سطح مبتدی تا پیشرفته در استاد اپ وجود دارد.

از آموزش مجازی تا وبینار و تلسکوپ آنلاین!

مجموعه ای از کتابهای صوتی و پادکستهای آموزشی در استاد اپ عرضه شده شده است. پخش آنلاین تلسکوپ، میکروسکوپ، رویدادهای آموزشی، وبینار و ... برای استاد اپ در نظر گرفته شده است.

از مبتدی تا پیشرفته تا گواهینامه آموزشی!

برای برخی از دوره ها گواهینامه های رسمی آموزشی نیز در نظر گرفته شده است. استاد اپ توسط آکادمی مجازی ایرانیان با همکاری مراکز معتبر آموزشی و مدرسان برجسته برای افزایش دسترسی همه مردم به دانش کاربردی برای ارتقاء کیفیت کار و زندگی طراحی شده است.

هر روز در حال رشد!

هر هفته چندین دوره جدید به استاد اپ افزوده می شود و شما بدون هیچ هزینه جدیدی به تمام محتوا و خدمات جدید نیز دسترسی خواهید داشت. تیم استاد اپ بی وقفه در حال توسعه و بهبود دوره ها و فناوریهای استفاده شده در استاد اپ است.logo-enamad logo-samandehi