Aladdin Demo

Aladdin Demo

Version 1.2
100
Active installs
Entertainment
Category
8
MB
Size

توضیحات نسخه دمو:

دانستن جواب هر سوالی بی شک نیروی خارق العاده ای می طلبد. نیروهای فرا زمینی روحانی یا مخوف! همانند علاالدین و غول چراغ جادو که علاالدین میتوانست فقط سه سوال را از غول چراغ بپرسد.

دوست دارید چراغ جادو داشته باشید و غول آن را احضار نمایید؟ اما همه میدانیم که این فقط یک داستان است و واقعیت ندارد. اما آیا جایگزینی برای آن وجود دارد؟ جواب ما به شما بله است!! نرم افزار علاالدین! این بار غول چراغ جادو به واسطه این نرم افزار به تمام سوال های شما پاسخ خواهد داد و شما و اطرافیانتان را شگفت زده خواهد کرد. هر سوالی دارید از او بپرسید. گذشته و حال و آینده هیچ فرقی نمی کند. او حتی راز نهفته در دل ها را می داند. کافی است که ارباب او شوید تا مخلصانه وفاداری اش را به شما ثابت کند و تنها به شما پاسخ دهد. غول مهربان عاشق سوال هایی است که خنده بر لبانتان بیاورد. پس خود را آماده هیجانی بی حد و مرز نمایید!!

غول دوست داشتنی ما فقط و فقط به شما پاسخ خواهد داد و اگر کسی سعی کند با استفاده از گوشی شما از او سوالی بپرسد، پاسخ دندان شکنی دریافت خواهد کرد! از او به درستی استفاده کنید و موجبات شادی و خوشحالی را برای خود و البته تمام اطرافیانتان فراهم کنید.علاالدین را دست کم نگیرید! او وارد دنیای اندروید شده تا به کمک خود شما و ترفند ها و حقه های زیرکانه خود هر آنچه شما اراده کنید برآورده سازد! بخندید و شاد باشید و از علاالدین در راه صحیح استفاده کنید. هرگز کسی را با آن نترسانید و به کسی آزار نرسانید.علاالدین نرم افزار دوستی و مهربانیست و برای سرگرمی شما ایجاد شده است. همچون ایرانیان اصیل، فرهنگ ایرانی را به او بیاموزید.نحوه ی صحبت با علاالدین و تشریفات سروری شما بر او در داخل نرم افزار قید شده است.

علاالدین دارای قابلیتهایی مانند موارد زیر می باشد:
- بخش تنظیمات برای کنترل بیشتر بر نرم افزار
- بخش تماس با ما برای ارتباط با برنامه نویس
- بخش مرکز پیام برای دریافت پیغامهای برنامه نویس
- قفل برای محافظت از راز شما!!

کاربر گرامی، این نسخه از نرم افزار نسخه دمو میباشد و دارای محدودیتهای فراوانی میباشد. از جمله آنها میتوان به این موارد اشاره نمود: در نسخه دمو فقط 10 سوال میتوانید از نرم افزار بپرسید و هم چنین تعداد حروف جواب را نمیتوانید بیش از پنج حرف وارد نمایید. لذا در جواب های طولانی با مشکل مواجه خواهید شد و این موضوع میتواند خسته کننده باشد. همچنین در نسخه دمو برای بخش آموزش هیچ قفل محافظی در نظر گرفته نشده است به همین خاطر ممکن است اطرافیان شما که کنجکاو هستند تا نحوه ارتباط با غول چراغ جادو را بفهمند، به راحتی میتوانند وارد بخش آموزش شوند و درنتیجه آنها شما نیز خواهند توانست با غول چراغ جادو صحبت نمایند و این امر میتواند از هیجان نرم افزار بکاهد.

توجه فرمایید که این نسخه برای آزمایش فنی نرم افزار توسط شما تولید شده است لذا در صورت نیاز به استفاده از نرم افزار، نسخه اصلی و بدون محدودیت آن را از کافه بازار با قیمت هزار تومان خریداری نمایید.


دیگر نرم افزارهای ما:
دیکشنری نشمیل

برای اطلاعات بیشتر به سایت نرم افزار مراجعه نمایید:
وبسایت علاالدین

از شوخی و خنده لذت ببرید !

logo-enamad logo-samandehi