جدولینه (جدول شرح در متن)

جدولینه (جدول شرح در متن)

نسخه ۲.۲
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
هزار
نصب فعال
کلمات و دانستنی‌ها
دسته
۷
مگابایت
حجم

بعضی از ما عاشق کلنجار رفتن با کلمه‌ها هستیم. دوست داریم به مغزمون فشار بیاریم برای یادآوری اون کلمه، اون شخص، اون جا. دوست داریم با دیدن چند حرف و چند جای خالی به کلمه درست برسیم. دوست داریم در حین اینکه سرگرم میشیم چیزی هم یاد بگیریم. از این که اطلاعاتمون زیاده کیف میکنیم. ما عاشق جدول حل کردنیم. 
کاش میتونستیم همه جا جدول همراهمون داشته باشیم. هی لازم نباشه دنبال مداد و پاک کن بگردیم. لازم نباشه هی بریم دکه روزنامه فروشی. کاش همیشه جدول تو جیبمون بود. کاش هیچوقت جدولا تموم نمیشد...
اگه شما هم جزو اون بعضیا هستید پس از جدولینه لذت ببرید.


هر خانه جدول از سه حرف تشکیل شده است که فقط یکی از آنها درست می‌باشد. با لمس خانه‌ها، می‌توانید حروف بعدی را ببینید. پس از کامل کردن جدول می‌توانید به مرحله بعد بروید.


با ارتقا بازی به نسخه حرفه‌ای، قفل تمام جدول‌ها باز می‌شود و شما می‌توانید هر جدولی را که خواستید به انتخاب خود حل کنید. همچنین در نسخه حرفه‌ای امکان زوم کردن بر روی سؤالات قرار داده شده است که با لمس سؤال مورد نظر، آن سؤال برای شما برجسته خواهد شد.


ما سعی کردیم تا حد امکان این بازی را ساده طراحی کنیم و تمرکز اصلی ما بر روی کاربرد هرچه راحت‌تر بازی و کیفیت جدول‌ها می‌باشد.  انتخاب رنگ‌ها هم به گونه‌ای است که خستگی چشمان شما را به حداقل می‌رساند.


منتظر پیشنهادهای سازنده شما هستیم.

logo-enamad logo-samandehi