دیکته گوی سوم دبستان

دیکته گوی سوم دبستان

نسخه ۱.۴
نصب از بازار
16000 تومان
+۵۰۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۳۰
مگابایت
حجم

کاربران گرامی، لطفاً قبل از خرید، توضیحات را با دقت و کامل مطالعه بفرمایید.

لطفا قبل از خرید، برای اطمینان از عملکرد مناسب برنامه بر روی موبایل یا تبلت خود، حتما نسخه رایگان را از لینک زیر دانلود و نصب نمایید .(نسخه رایگان -با پرداخت درون برنامه ای- قابل تبدیل به نسخه اصلی می باشد)

در حال حاضر این نسخه از برنامه بر روی گوشی هایی که اندروید ۱۰ دارند قابل اجرا نمیباشد.

https://cafebazaar.ir/app/air.ir.elern.diktegoodemo/?l=fa

از شما عزیزان خواهشمندیم در صورت بروز هر گونه مشکل در برنامه، با شماره 09198322803 (فقط در تلگرام) تماس بگیرید و مشکلات را در بخش نظرات مطرح نفرمایید.

مژده...مژده... ! نسخه اندرویدی دیکته گوی شهردانش سوم برای شما اولیای عزیز آماده شد! اولیای عزیز...از این به بعد دیکته ی فرزند دلبندتون رو به (دیگته گوی هوشمند شهردانش) بسپارید...  

دیکته گوی شهر دانش سوم دبستان؛  دیکته میگه، صحیح میکنه و سرمشق میزنه...! با محیطی جذاب و کارتونی و کاملا تعاملی با کلی بازی های جذاب درسی و آموزشی...

قابلیت ها و بخش های متنوع دیکته گوی شهر دانش سوم ابتدایی عبارت اند از:

**محیطی جذاب و استفاده آسان ، کاراکتر محور ، رابط گرافیکی پویا ، آموزش از طریق تکنیک آموزش غیر مستقیم (in direct education) ، رعایت استانداردهای اسکورم(scorm) ،  آموزش کاملاً تعاملی و دوسویه 

قابلیت ثبت نام و ایجاد پروفایل :  

         در هنگام شروع به کار ، قابلیتی تعبیه گردیده که کاربر می تواند اسم خود را وارد نموده و در استفاده های بعدی کارهای انجام شده و مقدار امتیاز های ذخیره شده را دوباره بازیابی کند.(قابلیت ساخت بی نهایت حساب کاربری)

دیکته هوشمند:

           در این قسمت برای هر درس حدود 15-20 کلمه مهم توسط شخصیت کارتونی (آقا جغده) گفته می شود (به صورت ۳بار تکرار)و دانش آموز هر کلمه را تایپ می کند. اگر کلمه ها درست نوشته شوند دانش آموز با گرفتن سکه و امتیاز تشویق می شود و اگر اشتباه بنویسد آقا جغده از اشتباهات سرمشق می زنه و باید دو بار از هر کلمه تایپ شود. دوباره آقا جغده از کلماتی که دانش آموز اشتباه نوشته بود دیکته می گوید و این کار آنقدر تکرار می شود تا دانش آموز همه کلمات را درست تایپ کند.

دیکته توی دفتر:  

        این قسمت در واقع برای بالا رفتن مهارت گوش دادن و نوشتن همزمان است. چون در دیکته هوشمند تمام کلمه های مهم و مشکل در کل درس گفته شده است، در این بخش فقط از قسمت ابتدایی هر درس دیکته گفته می شود.(به دلیل حجم زیاد متن درس ها)  در این قسمت آقا جغده حدود 10 جمله از هر درس را به دانش آموز دیکته می گوید(به صورت انیمیشنی و 3 بار تکرار) و از دانش آموز می خواهد که این بار داخل دفتر دیکته را بنویسد . وقتی دیکته تمام شد، متن صحیح دیکته قابل مشاهده شده تا دانش آموز خود دیکته اش را صحیح کند . (برای کنترل سرعت و شنیدن جملات قبلی و یا بعدی ابزار مناسب قرار داده شده است)

تمرین و بازی:  

         در این قسمت برای هر درس 7-10 عدد تمرین بازی گونه به صورت تعاملی و محیطی جذاب وجود دارد تا دانش آموز با انجام آن ها به صورت غیر مستقیم مفاهیمی مثل کلمات متضاد،هم خانواده، هم معنی و ... را آموزش بیند والبته با درست انجام دادن آن ها بازهم سکه و امتیاز می گیرد.

فروشگاه سرگرمی:  

         در این قسمت دانش آموز با امتیازها و سکه های به دست آورده، کلی سرگرمی و کارتون خریداری می کند و این شیوه به صورت غیر مستقیم دانش آموز را برای درس خواندن تشویق می کند. 

در صورت رضایت از برنامه، ما را با دادن امتیاز مناسب حمایت و دلگرم کنید.

=================

♦♦انتشارات و نشر الکترونیک رهاورد دانش(شهردانش)

♦♦دارای مقام اول در ششمین جشنواره بین المللی رسانه های دیجیتال(بخش ابزار محتوایی) 

♦♦عضو شورای عالی انفورماتیک و مجمع ناشران الکترونیک

♦♦تولید کننده نرم افزارهای آموزشی متعدد برای وزارت آموزش و پرورش (سازمان پژوهش) از جمله علوم دوم و ششم دبستان، قرآن ششم ابتدایی ، کار و فناوری هفتم که تا به حال حدود 7 میلیون نسخه (توسط آموزش و پرورش) با کتاب های درسی بین دانش آموزان کل کشور توزیع شده است. 

♦♦مجری طرح آموزش معلمین گرامی و  هوشمندسازی مدارس کشور

سایت ما:  elern.ir

ایمیل ما : shahre.danesh.edu@gmail.com

ما نیازمند نظرات سازنده شما عزیزان هستیم . جهت اطلاع از بروزرسانی ها به این برنامه سر بزنید...


در رسانه‌ها

نقد و بررسی دیکته گوی شهر دانش

آموزش و پرورش کودک در سنین پایین، از اهمیت بسیاری برای همه والدین برخوردار بوده و اگر به شکل صحیح انجام پذیرد، بدون تردید باعث رشد و شکوفایی فرد در بزرگسالی خواهد شد. این دغدغه در همه جوامع با فرهنگ های مختلف وجود دارد و مردم هر کشور به نوعی سعی میکنند تا بهترین روش یادگیری را در اختیار کودکان قرار دهند. امروزه در بحث آموزش، روش های مدرن جای نمونه های سنتی آموزش را گرفته و پیشرفت های خوبی در آن حاصل شده است. بطور یقین آموزش صحیح که موردپسند کودک هم باشد، برای شما نیز اهمیت دارد پس پیشنهاد میکنیم که با ما در معرفی، نقد و بررسی”دیکته گوی شهر دانش” که یک بازی اندرویدی با موضوع آموزشی است، همراه شوید.

کلاس دیکته در موبایل!

نوشتن و فن درست نوشتن از اولین اصولی است که به بچه ها آموزش داده می شود و دیکته یا املا درسی است که همه ما با آن خاطره داریم، خاطره های خوب و بد! نکته ای که در مورد این درس وجود دارد این است که والدین در اکثر موارد سعی می کنند در خانه با بچه ها تمرین کنند و به اصطلاح به آن ها دیکته بگویند تا در مدرسه کمتر اشتباه کنند و نمره بالایی بگیرند. دیکته گوی شهر دانش در همین راستا سعی کرده است همین نقش را با ابزار دوست داشتنی یعنی موبایل به بهترین شکل ارایه دهد. برای آشنایی بیشتر با این معلم دیکته همراه باشید…

logo-enamad logo-samandehi