لالایی انگلیسی

لالایی انگلیسی

نسخه R۱
۵۰۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۱۶
مگابایت
حجم

✔️ ترانه های آموزش انگلیسی - لالایی 💤


همه ی ما ترانه ها، شعرها و آهنگ هایی که در کودکی آموختیم را هنوز می توانیم از حفظ بخوانیم. حال اگر این ترانه ها با انیمیشن  و موسیقی همراه شود دیگر محال است کودکان آن را فراموش کنند.


این نرم افزار مجموعه ای زیبا شامل پانزده لالایی است که دارای الگو و ملودی ساده و تکراری می باشند. با استفاده از این لالایی ها علاوه بر اینکه کودک با آرامش بیشتری به خواب می رود، گوش کودک نیز با کلمات انگلیسی آشنا شده و در فرایند آموزش زبان انگلیسی، سرعت یادگیری کودک افزایش می یابد. البته پدر و مادر نیز حتما از ترانه ها لذت خواهند برد.


____________________________________________________


کانال تلگرام انگلیسی برای کودکان 


👇👇👇
@Teela


___________________________________________________


پایگاه اینترنتی تیلا مجموعه نرم افزارهای بی نظیری به صورت انیمیشن و در قالب ترانه‌های کودکانه، دروس آموزشی، فونیکس، نوشتار و داستان تهیه نموده که بخشی از آن ارائه گردیده و سعی خواهیم کرد مابقی را به صورت هفتگی تقدیم شما عزیزان کنیم. هر بخش شامل چندین نرم افزار متوالی، از سطح ابتدایی تا سطوح پیشرفته می باشد. این مجموعه ها کلیه ی سرفصل های آموزشی را در بر گرفته و کودک بصورت ناخودآگاه و همانند زبان مادری انگلیسی را فرا می گیرد. کلیه این نرم افزارها با لهجه ی آمریکایی تهیه شده اند.


اگرچه این نرم افزارها با هدف آموزش به کودکان تهیه شده است، ولی مطمئن باشید بزرگترها بیش از کودکان از شنیدن آنها لذت و بهره خواهند برد.

logo-enamad logo-samandehi