ترانه آموزش زبان انگلیسی کودکان 1

ترانه آموزش زبان انگلیسی کودکان 1

نسخه F۲
۱
هزار
نصب فعال
آموزش
دسته
۱۱
مگابایت
حجم

انیميشن های آموزش زبان انگلیسي تیلا - سری ترانه های آموزشی - شماره 1


کافیست فقط یک بار یکی از ترانه های آموزشی تیلا را برای یک کودک بزرگتر از 2 سال پخش کنید. خواهید دید که چند دقیقه بعد کودک در حال بازی همان شعر را زمزمه می کند. و این راز نهفته در ماندگاری آموخته ها با محصولات تیلا است همه ی ما ترانه ها، شعرها و آهنگ هایی که در کودکی آموختیم را هنوز می توانیم از حفظ بخوانیم. حال اگر این ترانه ها با انیمیشن و موسیقی همراه شود دیگر محال است کودکان آن را فراموش کنند.
این نرم افزار، اولین سری ترانه های آموزشی سطح مقدماتی است که با انیمیشن و بصورت موزیکال زبان انگلیسی را به کودکان آموزش می دهد.
موضوعات ارائه شده در این نرم افزار عبارتند از:
Hello
My name is
What's this
Let's play
Sit Down
What color is this
How old are you
She's my mother
Good bye
Water please
What do you like
I can catch
I'm hungry
Wash your face
Can I watch Tv
Wake up
Where is my T-Shirt
What do you want
How is the weather
What's that

پایگاه اینترنتی تیلا ارائه کننده بهترین و جامع ترین نرم افزارهای آموزش زبان انگلیسی ویژه کودکان بصورت انیمیشن، شعر و موسیقی
پایگاه اینترنتی تیلا مجموعه نرم افزارهای بی نظیری به صورت انیمیشن و در قالب ترانه‌های کودکانه، دروس آموزشی، فونیکس، نوشتار و داستان تهیه نموده که بخشی از آن ارائه گردیده و سعی خواهیم کرد مابقی را به صورت هفتگی تقدیم شما عزیزان کنیم. هر بخش شامل چندین نرم افزار پی در پی، از سطح ابتدایی تا سطوح پیشرفته می باشد. این مجموعه ها کلیه ی سرفصل های آموزشی را در بر گرفته و کودک بصورت ناخودآگاه و همانند زبان مادری انگلیسی را فرا می گیرد. کلیه این نرم افزارها با لهجه ی آمریکایی تهیه شده اند.
اگرچه این نرم افزارها با هدف آموزش به کودکان تهیه شده است، ولی مطمئن باشید بزرگترها بیش از کودکان از تماشای آنها لذت و بهره خواهند برد.

logo-enamad logo-samandehi