ترانه آموزش زبان انگلیسی کودکان 2

ترانه آموزش زبان انگلیسی کودکان 2

نسخه F۲
۵۰۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۱۳
مگابایت
حجم

انیميشن های آموزش زبان انگلیسي تیلا - سری ترانه های آموزشی - شماره 2


کافیست فقط یک بار یکی از ترانه های آموزشی تیلا را برای یک کودک بزرگتر از 2 سال پخش کنید. خواهید دید که چند دقیقه بعد کودک در حال بازی همان شعر را زمزمه می کند. و این راز نهفته در ماندگاری آموخته ها با محصولات تیلا است همه ی ما ترانه ها، شعرها و آهنگ هایی که در کودکی آموختیم را هنوز می توانیم از حفظ بخوانیم. حال اگر این ترانه ها با انیمیشن و موسیقی همراه شود دیگر محال است کودکان آن را فراموش کنند.
این نرم افزار، دومین سری ترانه های آموزشی سطح مقدماتی است که با انیمیشن و بصورت موزیکال زبان انگلیسی را به کودکان آموزش می دهد.
موضوعات ارائه شده در این نرم افزار عبارتند از:
Is this a carrot
This is my mitt
Can you ride a bike
How many ants
What are they
Big and Small
Where is the watermelon
There are three snakes
What do you have
What time is it
What day is it today
What do you do on Mondays
Whose comic book is this
Open the window
What does he do
I don't like salad
Alphabet song
Are you sleeping
Walking, Running, Hope
Roll that ball

پایگاه اینترنتی تیلا ارائه کننده بهترین و جامع ترین نرم افزارهای آموزش زبان انگلیسی ویژه کودکان بصورت انیمیشن، شعر و موسیقی
پایگاه اینترنتی تیلا مجموعه نرم افزارهای بی نظیری به صورت انیمیشن و در قالب ترانه‌های کودکانه، دروس آموزشی، فونیکس، نوشتار و داستان تهیه نموده که بخشی از آن ارائه گردیده و سعی خواهیم کرد مابقی را به صورت هفتگی تقدیم شما عزیزان کنیم. هر بخش شامل چندین نرم افزار پی در پی، از سطح ابتدایی تا سطوح پیشرفته می باشد. این مجموعه ها کلیه ی سرفصل های آموزشی را در بر گرفته و کودک بصورت ناخودآگاه و همانند زبان مادری انگلیسی را فرا می گیرد. کلیه این نرم افزارها با لهجه ی آمریکایی تهیه شده اند.
اگرچه این نرم افزارها با هدف آموزش به کودکان تهیه شده است، ولی مطمئن باشید بزرگترها بیش از کودکان از تماشای آنها لذت و بهره خواهند برد.

logo-enamad logo-samandehi