Interior Design DaneshPajouhan

Interior Design DaneshPajouhan

Version 1.0.1
2000 Tomans
Install +2 K
Category Education
Size 10 MB
Last Update 2013 September 19
Interior Design DaneshPajouhan

Interior Design DaneshPajouhan

DaneshPajouhan
Version 1.0.1
2000 Tomans
Install +2 K
Category Education
Size 10 MB
Last Update 2013 September 19
View the antivirus scan results

Images

Introduction

More Info


اولین و بهترین نرم افزار برگزاری دوره آموزشی دکوراسیون داخلی با ارائه گواهینامه معتبر در ایران

مطالعه کنید ، آموزش ببینید، گواهینامه پایان دوره بگیرید!

این نرم افزار توسط تیم متخصص استادان طراحی داخلی و دکوراسیون کشور طراحی شده است. این دوره آموزشی برای بدست آوردن درک کلی از طراحی داخلی و دکوراسیون برای افراد علاقمند مفید است. اگر علاقمند به یادگیری در این حوزه هستید و یا قصد دارید در کسب و کار طراحی داخلی وارد شوید مرور این دوره برای پیشبرد این هدف می تواند موثر باشد. این سلسه مطالب به شما آموزش می دهد که چگونه فضای داخلی ساده و معمولی خود و اطرافیانتان را تبدیل به فضایی کاربردی و زیبا کنید و چراغ راهی برای یادگیری حرفه ای تر شما می باشد.
تمامی مطالب این دوره توسط بهترین اساتید حوزه دکوراسیون داخلی تهیه و تدوین شده است و حاصل ماه ها کار و تلاش در این زمینه می باشد.
سر فصل های انتخاب شده برای این آموزش بر اساس سر فصل های آموزشی دانشگاه های مطرح دنیا می باشد و سعی شده در تهیه و تدوین مطالب نگاهی بومی و کاربردی به دکوراسیون داخلی برای هموطنان عزیز کشورمان داشته باشیم.
آموزش: در بخش اصول و عناصر طراحی داخلی با مفاهیم پایه ای این حوزه و کاربرد آنها در دکوراسیون داخلی آشنا می شوید. بخش بعدی به تاثیر رنگ و نحوه استفاده از آنها در مکان مناسب می پردازد، طوریکه می توان از رنگ ها به مناسب ترین صورت در چیدمان داخلی استفاده نمود. بخش بعدی به نورپردازی می پردازد شما با انواع نورپردازی و نورپردازی مناسب در فضای داخلی آشنا می شوید، نورپردازی مناسب می تواند فضا را چشم نواز و خوشایند کند. بخش های بعدی به توضیح و کاربرد بافت و رنگ در دکوراسیون داخلی می پردازد زیرا یکی از ویژگی های طراحی داخلی ترکیب نمودن بافت ها و الگوها در سرتاسر فضا می باشد. قسمت آخر این دوره مروری بر سبک های مهم در طراحی داخلی دارد. اهمیت و جذابیت این بخش از آن جهت است که شما می توانید با اصول سبک های مهم و کاربرد آنها در طراحی داخلی آشنا شوید.
گالری تصاویر: در این بخش عکس هایی بیشتر برای الهام گیری مرتبط با سرفصل ها ارائه شده است.
بعد از مطالعه محتواهای آموزشی در صورت تمایل می توانید در آزمونی که بصورت آنلاین برگزار می شود، شرکت کنید و مدرک اتمام دوره نیز دریافت نمایید.
برای اطلاعات بیشتر در خصوص دوره ها و آزمون می توانید به سایت www.dpdecoration.ir مراجعه نمایید.

User Reviews - 63 Rates
4.7 from 5
5
4
3
2
1
نیوان
نیوان
2022/02/15
در حد یک مقاله نیم ساعته که روزانه در اینترنت میخونی محتوا داره... نمیدونم مدرک این دوره چه کاربردی دارد...
kiafoam
kiafoam
2021/07/02
من برنامه‌ای میخواستم که خودم طراحی بکنم ولی همچین آیتمی ندارد بدرد من نخورد
گلنام
گلنام
2014/10/04
خیلی برنامه خوبی هست مرسی ♥