هدیه صلوات (به‌ همراه ابزار مذهبی)

هدیه صلوات (به‌ همراه ابزار مذهبی)

Version 4.9
+50 K
Install
Religious
Category
4 MB
Size
هدیه صلوات (به‌ همراه ابزار مذهبی)

هدیه صلوات (به‌ همراه ابزار مذهبی)

salawat ir
Version 4.9
+50 K
Install
Religious
Category
4 MB
Size

Images

Introduction

More Info

در شبانه روز وقت های زیادی را هدر می دهیم؛ قرار گذاشته ایم همّت کنیم و در زمان های خالی – مثل زمان هایی که در صف، خیابان، ماشین و … سپری می شود – تعدادی صلوات هدیه به امام مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف کنیم (حتی فقط یک صلوات در روز).

سعی کرده ایم در اپلیکیشن هدیه صلوات بستری را فراهم کنیم تا هر کاربری بتواند آمار هدیه های خودش را به راحتی ثبت کند و همچنین آمار هدیه هایش را با جزئیّات کامل (تاریخ ثبت، تعداد هفته، تعداد ماه و …) مشاهده کند.

به کمک اپلیکیشن هدیه صلوات به راحتی می توانید نذرها و ختم های صلوات خود را ایجاد و مدیریت کنید و همچنین از امکاناتی نظیر متن قرآن کریم، متن ادعیه و زیارات منتخب (به همراه صوت)، ابزار مدیریت نماز و روزه های قضا شده و… بهره‌مند شوید.

شاید برای شما سوال شود که فایده ثبت آمار صلوات ها در اپلیکیشن هدیه صلوات چیست؟ اما اگر دقّت کنیم خواهیم دید که هر عملی علاوه بر تأثیر فردی، تأثیر اجتماعی نیز دارد. به عنوان مثال شخصی که در حال نماز خواندن است در عین خواندن نماز، آن را در جامعه تبلیغ نیز می کند و به نوعی شعائر اسلامی را در جامعه زنده تر می کند. شاید علّت توصیه دین اسلام به اقامه نماز به صورت جماعت نیز به علّت تاثیر اجتماعی بسیار بیشتر آن نسبت به حالت فرادا می باشد.

علّت وجود این اپلیکیشن نیز همین است. ما سعی کرده ایم با ایجاد یک گروه و گردآوری شرکت کنندگان در یک مکان، در فرهنگ سازی هدیه صلوات روزانه به امام مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف و همچنین زنده کردن یاد آن حضرت در جامعه، موفق تر عمل کنیم.

User Reviews - 1,046 Rates
4.8 from 5
5
4
3
2
1
امیرحسین
امیرحسین
2022/02/11
سلام خدا خیرتون بده که فرهنگ مهدوی رو در جامعه منتقل می کنید این چیزیه که جوانها خیلی بهش نیاز دارند . با تشکر
سردار دلها
سردار دلها
2020/08/30
خدا خیرتون. بده
محمد
محمد
2021/06/12
بهترین برنامه صلوات هست سازنده گرامی بخشی رو بسازید که بتوانیم سوالات دینی و مذهبی رو از شما بپرسم خیلی عالی میشه دعای ناد علی رو اضافه کنید