جعبه ابزار مذهبی

دسته مذهبی
نصب‌های فعال ۲۰٬۰۰۰+
حجم ۴٫۳ مگابایت
نسخه 4.0.5
با پرداخت درون‌برنامه‌ای

توضیح

نرم افزار جعبه ابزار مذهبی، همراهی مناسب برای انجام بسیاری از امورات مذهبی شما میباشد. با استفاده از این نرم افزار، دیگر نیازی به نصب چندین نرم افزار مذهبی برای انجام امورات مذهبی خود نخواهید داشت.


 


مهمترین امکانات جعبه ابزار مذهبی عبارت اند از:


1-ذکر شمار صفحه خاموش با امکاناتی به شرح زیر:


*شمارش ذکر در زمان خاموش بودن صفحه (این ذکر شمار، اولین ذکر شمار کافه بازار است که قابلیت شمارش ذکر در زمان خاموش بودن صفحه را دارد).


*قابلیت شمارش ذکر با استفاده از دکمه هندزفری.


*قابلیت شمارش ذکر با استفاد از دکمه های صدا.


*.قابلیت کاهش و افزایش نور نمایشگر به میزان دلخواه.


*.لرزش دستگاه و صدای تیک پس از هربارشمارش( یا بیشتر ).


*.امکان فعال و غیرفعال کردن صدا و لرزش دستگاه و همچنین امکان تنظیم شدت لرزش و میزان صدا.


*.لرزش دستگاه و صدای صلوات پس از پایان شمارش.


 *.اضافه کردن ذکر به تعداد دلخواه و به صورت پیشرفته با امکان ثبت نیت ذکر( نذر، هدیه ، ثواب)و همچنین ثبت توضیحات به صورت دلخواه یا خودکار (بر اساس اطلاعات دیتابیس).(ویژه)


 *. پیش بینی ذکری که قصد افزودن آن را دارید(بر اساس اطلاعات دیتابیس). (ویژه)


 *.امکان ویرایش و حذف ذکرهای اضافه شده به برنامه.


*.امکان صفرکردن ذکر و همچنین افزودن تعداد دلخواه به تعداد شمارش شده.


*.ذخیره آنی اطلاعات در لحظه شمارش ذکر.


*.امکان شمارش ذکر روز هفته و شمارش تسبیحات حضرت فاطمه(س)


2-رکعت شمار: رکعت شمار مورد استفاده در این نرم افزار، به لحاظ گرافیکی شبیه به رکعت شمارهای موجود در بازار میباشد. این رکعت شمار دارای امکان شمارش با استفاده از حسگر مجاورت نیز میباشد و بنابراین می توان با گذاشتن دستگاه در زیر بینی عمل شمارش را انجام داد.


3-قبله نما:قبله نمای استفاده شده در این نرم افزار، هرگز نیازمند اتصال به اینترنت نمیباشد، بنابراین شما میتوانید بدون اتصال به اینترنت، جهت قبله را با دقت 97 درصدی تشخیص دهید. برای این کار کافیست نام شهرستان منطقه ای که در آن هستید را انتخاب کنید.


4-صندوق صدقات: صندوق صدقات به شما کمک می کند؛ زمانی که مبلغ خرده یا هیچ مبلغی همراه شما نیست؛ مبلغی را که قصد دارید صدقه دهید، ثبت و یادداشت نمائید.


5-دفترچه یادداشت نذورات: این بخش امکان یادداشت نذورات شما را با تاریخی معین فراهم می نماید.


6-استخاره به قرآن: بخش استخاره در این نرم افزار نیز با سایر نرم افزار های استخاره متفاوت است. اکثر نرم افزارهای استخاره، جواب استخاره شما را بر اساس اعداد تصادفی تحویل میدهند که این روش صحیحی در امر استخاره نیست. اما در این نرم افزار.......


7- نماز و روزه قضا: این بخش به شما کمک می کند نمازها و روزه های قضای خود را ثبت و یادداشت نمائید. همچنین امکان قبول نماز و روزه استیجاری را برای شما فراهم می نماید.


8-بخش ادعیه: این بخش شامل تعداد زیادی از دعاهای رایج روزانه(کمیل، توسل، عهد،ندبه،زیارت عاشورا و...)، دعاهای ماه مبارک رمضان(جوشن کبیر، افتتاح، مجیر،دعاهای هر روز ماه و...)و مناجات خمس عشر می باشد.(دعا های درخواستی کاربران نیز هربار در نسخه های جدید برنامه افزوده میگردد)


9-بخش نماز ها: این بخش، خواندن نمازهای طولانی را برای شما آسان و بدون اشتباه میکند. شمارشگر موجود در این بخش شما را در شمارش ذکرهایی از نماز که نیازمند به تکرار هستند، یاری میدهد.


10-بخش قرآن: در این بخش سوره هایی از قرآن که معمولا در ابتدای مفاتیح قابل مشاهده است؛ موجود میباشد.


11-بخش معصومین: این بخش مشتمل بر شرح مختصری از اطلاعات معصومین(ع) میباشد.


12-قابلیت پشتیبان گیری از اطلاعات برنامه: با پشتیبان گیری از اطلاعات برنامه، اگر برنامه حذف شود، شما بدون هیچ نگرانی قادر به بازگردانی اطلاعت خود خواهید بود.


13-درخواست رمز هنگام ورود به برنامه(در صورت فعال بودن): به منظور شخصی سازی اطلاعات مربوط به نذورات ، نماز ها و .... میتوانید قفل برنامه را فعال نمائید تا فقط خودتان به اطلاعات دسترسی داشته باشید.


و همچنین قابلیت های محسوس جزئی و کاربردی دیگر .....


ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ


و در پایان:


ما قصد داریم ابزاری مرجع و کامل برای انجام امورات مذهبی شما طراحی نمائیم، بنابراین به انتقادات و پیشنهادات مفید شما در راستای بهبود و تکمیل برنامه احترام می گذاریم.


توجه: خواهشمندیم در صورت مشاهده هرگونه مشکل؛ موضوع مشکل و همچین مدل دستگاه خود را به آدرس ایمیل زیر ارسال فرمائید:


sajjadebrahimi690@yahoo.com


و یا اینکه با شماره 09178553882 تماس حاصل فرمائید.


هدف ما، جلب رضایت شماست....

تغییرات آخرین نسخه

توجه: توصیه ما به شما کاربر گرامی: بهتر است به منظور بهبود در عملکرد نسخه جدید برنامه، نسخه قبل را حذف نمائید.

************

تغییرات نسخه جدید:

1-باز طراحی گرافیکی برنامه با امکان دسترسی راحت،طبق درخواست کاربران

2-افزودن بخش پیشرفته نماز و روزه قضا به در خواست شما(با قابلیت ایجاد حساب برای دیگران، که به شما در ‍‍‌پذیرفتن نماز استیجاری کمک میکند)

انشالله در نسخه بعد بخش ویژه محاسبه نفس افزوده خواهد شد.

4-افزودن صلوات شعبانیه، بخش ویژه ماه مبارک رمضان و همچنین مناجات خمس عشر به برنامه.

5-امکان نمایش جداگانه ترجمه، در بخش ادعیه به درخواست شما.( که با استفاده از بخش تنظیمات قابل تغییر است.

6-بهبود عملکرد تمام بخش ها

7-رفع نواقص گزارش شده

8-رفع برخی از نواقص فونت

 

دسترسی‌ها

  • خواندن کارت حافظه
  • ممانعت از به خواب رفتن دستگاه
  • خواندن وضعیت تلفن و شناسه
  • پرداخت از طریق بازار
  • تغییر یا حذف محتویات کارت حافظه
  • کنترل لرزش

در رسانه‌ها

جعبه ابزاری قدرتمند برای امور مذهبی

یکی از مواردی که هر فردی در زندگی روزمره ی خود با آن رو به رو است انجام امورات مذهبی است. مطمئنن هر فردی نیاز به برنامه ریزی و ترتیب دادن به این امور دارد. اپلیکیشن های زیادی برای این امورات طراحی شده که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند. جعبه ابزار مذهبی یکی از جامع ترین این اپلیکیشن ها هست که موارد زیادی از این امور رو دسته بندی کرده و در اختیار کاربران قرار داده است…

معرفی جعبه ابزاری ضروری برای هر دستگاه!

اپلیکیشنی که امروز قصد داریم به آن بپردازیم، همراه مناسب و کاربردی شما در بسیاری از اعمال مذهبی خواهد بود. با نصب این نرم افزار، بسیاری از قابلیت‌های «صلوات شمار، رکعت شمار، قبله نما، دفترچه یادداشت نذورات، استخاره به قرآن، صندوق صدقات و ...» را بر روی گجت هوشمند خود آورده و نیاز به نصب چندین برنامه مذهبی مختلف برطرف خواهد شد.

جعبه ابزاری برای معنویت - جعبه ابزار مذهبی زیر ذره بین

جعبه ابزار مذهبی عنوان برنامه ایست که مجموعه ای از امکانات مهم و پر استفاده ی مذهبی را در قالب یک نرم افزار واحد برای کاربرانش فراهم کرده است. همه امکانات مذهبی مانند ذکرشمار، رکعت شمار، قبله نما، صندوق صدقات، ادعیه و ... را می توانید در این اپلیکیشن پیدا کنید. برای آشنایی با همه امکانات این جعبه ابزار مذهبی با ذره بین همراه باشید.