زبان انگلیسی به روش لایتنر(LEWL)

زبان انگلیسی به روش لایتنر(LEWL)

نسخه ۳.۱
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۲۰۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۱۴
مگابایت
حجم

دیگر نگران فراموشی زبان انگلیسی نباشید و انگلیسی را برای همیشه بخاطر بسپارید!بهترین نرم افزار برای آمزش زبان انگلیسی با قابلیت های جالب مثل:
_قابلیت تنظیم سرعت خواندن یا سرعت تلفظ لغات(با 5 سرعت مختلف برای یادگیری بهتر و دقیقتر).
_ وجود تمامی لغات هر منبع (در این نرم افزار هر منبع یا کتابی که استفاده شده است تمامی لغت های موجود آن نیز آورده شده است حتی پانوشت ها، مرورها و...).
_ وجود تمام معانی هر کلمه که شامل دو بخش اصلی و فرعی می شود(تمام معانی هر لغت آورده شده است که برای یادگیری فقط معانی اصلی هر کلمه که به رنگ قرمز می باشد کافی است).
_ قابلیت استفاده از دو تلفظ انگلیسی و آمریکایی.
_ استفاده از متد معروف و شناخته شده لایتنر که باعث یادگیری زبان انگلیسی برای همیشه می شود و لغات یا جملات کاربردی را به حافظه بلند مدت شما منتقل می کند (در انتها این روش توضیح داده خواهد شد).
_ استفاده از منابع مهم و کاربردی(شامل کتاب های دوره راهنمایی، دبیرستان، پیش دانشگاهی، کتاب 504 واژه کاملا ضروری، 1012 جمله بسیار پرکاربرد انگلیسی، داستانهای سطح بندی شده مثل کارناوال و... که به زودی منابع مهم دیگری به آن اضافه خواهد شد).
_ وجود بیش از هزار لغت به صورت رایگان با قابلیت اضافه کردن به جعبه لایتنر._ بهترین نرم افزار برای دانش آموزان و دانشجویان، با این نرم افزار به راحتی در کنکور سراسری و ارشد 100% سوالات را جواب دهید.نکات مهم:
_منابع بخش راهنمایی، دبیرستان، پیش دانشگاهی و 504 بهم وابسته هستند یعنی بصورت سریالی عمل کرده، مثلا لغات اول دبیرستان فقط شامل لغاتی می باشد که در دوره سه ساله راهنمایی موجود نباشد یا به بیان بهتر فقط لغاتی را شامل میشود که کاملا جدید هستند و در دوره سه ساله راهنمایی وجود نداشته اند و مابقی منابع ذکر شده نیز به همین صورت، اما بخش داستان ها و بخش جملات بسیار پرکاربرد(که شامل بیش از هزار جمله بسیار کاربردی و مورد نیاز است) بصورت مستقل عمل می کنند و می شود به تمام لغات انها دسترسی داشت هر کلمه ای که در این بخش ها وجود داشته باشد را می توان به جعبه لایتنر اضافه کرد.
_در این نرم افزار کتاب های دوره راهنمایی شامل اول راهنمایی، دوم راهنمایی، سوم راهنمایی و همچنین داستان سطح بندی شده به سوی خطر، به صورت رایگان در دسترس شما کاربران عزیز قرار گرفته است(که شامل بیش از هزار لغت می شود و می توان آنها را به جعبه لایتنر اضافه کنید)، که سال اول راهنمایی به صورت پیش فرض در جعبه لایتنر موجود است(تمامی لغات سال اول راهنمایی که شامل 231 لغت غیر تکراری می باشد)، برای اضافه کردن مابقی لغات باید در بخش مرور و اضافه کردن منبع، روی دکمه به اضافه کلیک کنید تا لغات یا جملات مورد نظر به جعبه لایتنر اضافه شود.
_در بخش تنظیمات پس از تعین تنظیمات دلخواه روی دکمه ذخیره بالای صفحه کلیک کنید.
بزودی کتابها(مثل 1100 واژه کاملا ضروری) و داستان ها و جملات کاربردی جدیدی به منابع اضافه خواهد شد.(طبق مراحل زمان بندی شده منابع جدید اضافه خواهند شد).روش لایتنر یا جعبه لایتنر چیست؟
یكی از روش‌های مؤثر یادگیری مطالب ،استفاده از جعبه لایتنر است.


اساس علمی:
این وسیله بر اساس تجارب روان شناسی و تربیتی زیر طراحی شده است:
1. اگر انسان یك مطلب یا مفهوم را به خوبی فرا بگیرد بعد از یك روز تا یك هفته تقریباً 45% آن را فراموش می كند و بعد از یك ماه 80% آن فراموش می شود. به این ترتیب فقط 20% مطلب وارد حافظه درازمدت می شود. جعبه لایتنر برنامه را به گونه ای تنظیم می كند تا با بیشترین تكرار در قسمت خطرناك منحنی فراموشی ، مطالب به حافظه دراز مدت هدایت شود.
2. قانون یادگیری اسكینر: بر اساس این قانون هرگاه بعد از هر عملی پاداش دریافت شود، انجام آن عمل تشدید خواهد شد. امتیاز بیشتر، پاداش موفقیت در بازی است. این امتیاز شما را علاقمند می كند تا كماكان، با شدت بیشتری به بازی ادامه دهید.
این خاصیت در جعبه یادگیری لایتنر استفاده شده است، یعنی فرد تنها زمانی به قسمت بعدی می رود كه مطلب را آموخته باشد، این عمل درست مانند امتیاز دادن، فرد را به ادامه فرایند یادگیری تشویق می كند.
مزایای این وسیله:
1) از تكرارهای غیر ضروری جلوگیری می كند.
2) اگر شما روند یادگیری را برای مدتی رها سازید، هیچ اختلالی در كار یادگیری ایجاد نمی شود.
3) با گرفتن امتیاز و مشاهده پیوسته موفقیت ، یادگیری برای شما از عملی خسته كننده به یك بازی لذت بخش و دلنشین تبدیل می شود.

logo-enamad logo-samandehi