عکس گرین کارت لاتاری

عکس گرین کارت لاتاری

Version 1.03
5000 Tomans
+5 K
Install
Education
Category
6 MB
Size
عکس گرین کارت لاتاری

عکس گرین کارت لاتاری

App4You Group
Version 1.03
5000 Tomans
+5 K
Install
Education
Category
6 MB
Size
View the antivirus scan results

Images

Introduction

More Info

(( کار این برنامه ساخت و ذخیره عکس استاندارد برای ثبت نام گرین کارت لاتاری است ))

تجربه در سالهای گذشته نشان داده که افراد متقاضی پیش از آنکه متن مربوط به چگونگی کیفیت عکس را مطالعه کرده باشند اقدام به ارسال تصویر کرده اند که متاسفانه تا عکس های ارسالی شما به حالت استاندارد تهیه نشده باشد، تایید مدارک و ثبت نام در قرعه کشی انجام نخواهد شد و هر چند که تمامی اطلاعات ثبت نام صحیح باشد ، اما در صورت ایراد در عکس ، به ثبت نام ترتیب اثر داده نخواهد شد.

چه کسانی نیاز به عکس دارند :
فرد متقاضی و تمامی افراد مجازی که میتوانند به همراه ایشان ثبت کنند (همسر و فرزندان) بایستی حتماً تصویر مناسب و مجاز جهت شرکت در لاتاری تهیه کنند. حتی اگر کودک یک ماهه دارید، بایستی از ایشان نیز عکس تهیه کنید. اگر کودکتان نمیتواند بنشیند میتوانید به صورت خوابیده رو به دوربین از او عکس بگیرید. در عکس کودکان زیر 2 سال سختگیری زیادی وجود ندارد. اما تهیه تصویر اجباریست.

عکس پرسنلی دارای شرایط خاص میباشد که در سایت ثبت نام توضیحات تهیه عکس داده شده است از جمله :
نگاه شخص مستقیم به دوربین باشد .
صورت نباید به چپ ، راست ، بالا یا پایین باشد
عکس باید با فرمت jpg باشد
سایز عکس باید 600 در 600 پیکسل باشد
فاصله بالای مو تا پایین چانه باید بین 50 الی 69 درصد عکس باشد ( 300 تا 414 پیکسل )
فاصله چشمها تا پایین کادر عکس باشد بین 56 تا 69 درصد عکس باشد ( 336 تا 414 پیکسل )
و شرایط دیگر....

این برنامه کار را برای شما راحت کرده وکافیست که عکس خود را به برنامه بدهید و توسط راهنمای محل عکس ، عکس انتخاب شده را زوم مثبت و منفی نمائید و با جابجایی و قرارگیری در محل مناسب ( رعایت اندازه صورت (300 تا 414 پیکسل) و فاصله چشم از پایین کادر( 336 تا 414 پیکسل ) ) طبق الگوی پس زمینه ، عکس مورد قبول را ساخته و با اندازه 600 در 600 پیکسل ذخیره نمائید.
در ضمن برای انداختن عکس نیز در راهنمای برنامه شرایط یک عکس مورد قبول را به شما توضیح میدهد و نمونه های معتبر و غیر معتبر ( به همراه دلیل غیر قابل قبول بودن ) را به شما نشان میدهد به علاوه این امکان را دارد که پس از ذخیره عکس ، توسط قسمتی از برنامه میتوانید وارد سایت اصلی ثبت نام ، بخش کنترل صحت عکس شوید و عکس ساخته شده را بررسی نمائید و از صحت مشخصات فنی عکس از لحاظ ابعاد و حجم و فرمت عکس مطمئن شوید . سپس اقدام به ثبت نام نمائید .

User Reviews - 215 Rates
3.7 from 5
5
4
3
2
1
شوپه
شوپه
2021/10/19
برنامه بسیار خوبی هست ولی فایل خروجی dpi مناسب نداره.. باید فایل با dpi 300 تحویل بده ولی متاسفانه با dpi پایین تحویل میده.
meysam
meysam
2021/11/05
هیچ کمکی نکرد...
سعید
سعید
2020/11/12
فوق‌العاده افتضاح و بدون هیچ کارآمدی ، خودتون راحتر می تونید درست کنید😐