تبلیغات ویدیویی در بازار؛

۴۵ میلیون نفر مخاطب

۴۵ میلیون فرصت جدید برای هر نفر

۴۵ میلیون
نصب فعال
۲۷ میلیون دقیقه
تماشای روزانه ویدئو
۹۰ میلیون
جایگاه تبلیغاتی در ماه
۵۵۰ هزار
کاربر یکتا در روز

بازار، نخستین، بزرگ‌ترین و پرمخاطب‌ترین فروشگاه برنامه‌های موبایل اندروید ایران است. بخش ویدیو‌ی بازار، فضایی منحصر به فرد برای تماشای رایگان فیلم، سریال و انیمیشن بدون نیاز به اشتراک است. تبلیغات در بازار ویدیو ۴۵ میلیون کاربر را مخاطب قرار می‌دهد. سینما همواره یکی از بزرگ‌ترین صنایع جهان بوده است؛ پول‌سازترین و پر سرو صدا ترین آنها.
در دهه‌ی دوم قرن بیست و یکم صنعت سریال‌ها و پخش فیلم، ابعادی بزرگ‌تر پیدا کرده و سینما را تا اندازه‌ای به دردسر انداخته است. تماشای رایگان فیلم، سریال و هر نوع برنامه‌ای برای مخاطب از اهمیت زیادی برخوردار است؛ چه بهتر که بتواند آن محتوا را آنلاین و از طریق نزدیک‌ترین همراه خود، گوشی هوشمند، تماشا کند و محدودیتی در جا و مکان نداشته باشد؛ این نکته‌ی به معنای دسترسی به میلیون‌ها مخاطب از طریق تبلیغات ویدیویی در بازار ویدیو است.مدل‌های تبلیغاتی

CPI

تبلیغات نصبی

از آنجایی که بازار فروشگاه برنامه‌های موبایل اندروید است، مدل تبلیغاتی Cost Per Install بهترین انتخاب برای برنامه‌ها و بازی‌های اندرویدی است. تبلیغات نصبی، مستقیما کاربر را در بازار هدف می‌گیرد و دیگر نیازی نیست کاربر فضای خود را برای نصب تغییر دهد.
این مدل برای نصب برنامه یا بازی استفاده می‌شود و همزمان با مشاهده محتوای مورد علاقه کاربر، دانلود برنامه در پس‌زمینه انجام خواهد شد.

CPM

تبلیغات برندآگاهی

در اکثر مواقع برای بالا بردن درصد آگاهی از برند، انتقال یک پیام مشخص و اطلاع‌رسانی به کاربرها استفاده می‌شود.
تبلیغات برندآگاهی با توجه به حجم بالای کاربرهای بازار، برای مشتریانی که محصولی غیر از برنامه و بازی دارند و در مرحله‌ی شناساندن برند خود به مخاطب هستند -Awareness- یا کمپین‌های برندینگی، بسیار تاثیرگذار است. در این نوع تبلیغات بر اساس نیاز آگهی‌دهنده، امکان اضافه کردن یک نشانی برای صفحه فرود به صورت اختیاری فراهم است.

ویژگی‌ها و امکانات تبلیغات ویدیویی بازار

player-screenshot

تضمین مشاهده آگهی توسط کاربر

در بازار با توجه به نیاز مشتری و نوع آگهی ارائه شده، گزینه‌ی "رد کردن آگهی" به کاربر نمایش داده خواهد شد. همچنین با توجه به نوع محتوای ارائه شده در بازار، نمایش آگهی برای کاربران ناخوشایند نیست، پس وجه تمایز بازار و سایر پلتفرم‌های تبلیغات ویدیویی در تضمین دیده شدن آگهی شما توسط کاربر برای مدت زمان طولانی‌تر است.
به صورت پیش‌فرض، امکان رد کردن آگهی توسط کاربر از ثانیه ۱۰ امکان پذیر است؛ در مقایسه با سایر پلتفرم‌های تبلیغات ویدیویی ۴ ثانیه بیش‌تر است ،که با توجه به نوع محتوا می‌تواند پیام شما را واضح‌تر به مخاطب انتقال دهد.


هدف گذاری

با توجه به گستردگی کاربرهای بازار، امکان هدف‌گذاری روی گروه‌های مختلف کاربران برای هر آگهی وجود دارد.فقط در بازار!

برنامه‌های نصبی کاربر


از آنجایی که بازار فروشگاه برنامه و بازی برای اندروید است، این ویژگی فقط در سیستم تبلیغات ویدیویی بازار در دسترس است.
آگهی شما فقط به کاربرهای برنامه یا بازی خودتان نمایش داده می‌شود که هدف اصلی آن کمپین‌های فعال‌سازی مجدد کاربرها است و یا برای کمپین‌های نصبی، آگهی را فقط به کاربرهایی نمایش دهید که برنامه‌ی شما را نصب ندارند.

جنسیت

گروه سنی

موقعیت مکانی

محتوای در حال پخش

زمان پخش آگهی‌ها


preroll

قبل از پخش محتوای اصلی
Pre-roll

midroll

در میان پخش محتوای اصلی
Mid-roll

یکپارچه‌سازی با ترکرها


tracker
tracker
tracker
tracker
tracker

برخی از مشتری‌های ما


customer
customer
customer
customer
customer
customer
customer
customer
customer
customer
customer

ارتباط با ما

۹۱۰۰۹۷۹۸

developers@cafebazaar.ir