آپارات فیلیمو - تماشای فیلم و سریال

آپارات فیلیمو - تماشای فیلم و سریال

نسخه ۴.۴.۴
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۱
میلیون
نصب فعال
ویدئو و رسانه
دسته
۱۵
مگابایت
حجم

فیلیمو آرشیوی از بهترین فیلم‌ها و سریال‌های سینمای ایران و جهان است که به راحتی برای تماشا در اختیار شما قرار گرفته است. یکی از برترین امکانات این محصول جدید آپارات هماهنگی کیفیت پخش فیلم و سریال با سرعت اینترنت شما است تا تقطیعی در پخش فیلم حاصل نشود تا بتوانید بدون نگرانی و بی‌وقفه فیلم ببینید یا در صورت تمایل دانلود نمایند.

در رسانه‌ها

دریچه‌ای به سوی دنیای سرگرمی | بررسی اپلیکیشن «فیلیمو»

اگر دل‌تان می‌خواهد کلکسیونی از بهترین فیلم‌های سینمایی را ‌همیشه در جیب خود داشته باشید، «فیلیمو» بهترین گزینه برای شماست. فیلیمو زیرمجموعه سرویس اشتراک ویدیو «آپارات» است که با هدف گسترش پدیده استریم روانه بازار شده و باید اقرار کرد که در مسیر درستی قدم برداشته است. این برنامه به شما اجازه می‌دهد تا فیلم مورد نظر خود را از بین 1400 فیلم ایرانی و خارجی انتخاب کرده و با توجه به سرعت اینترنت خود آن را تماشا کنید.

با فیلیمو، آنلاین فیلم HD ببینید

سرویس اشتراک ویدئو آپارات به تازگی از جدیدترین محصول خود به نام «فیلیمو» در قالب وبسایت و اپلیکیشن رونمایی کرده است. این اپلیکیشن آرشیوی از ۱۳۰۰ فیلم ایرانی، خارجی، انیمیشن و مستند را ارائه می‌دهد که برخی از آنان با کیفیت HD هستند. برنامه آپارات فیلیمو به گونه‌ای طراحی شده که سرعت و کیفیت نمایش را مطابق با سرعت اینترنت دستگاه شما پخش می‌کند تا حین پخش با مشکلات کندی و قطعی مواجه نشوید.

مشاهده آنلاین فیلم و سریال - آپارات فیلیمو در ذره بین

آپارات فیلیمو یک آرشیو بزرگ از فیلم ها و سریال های ایرانی و خارجی می باشد که شما می توانید در هر زمان و هر مکانی به صورت آنلاین مشاهده نمایید. شاید مهم ترین دغدغه شما برای مشاهده فیلم و سریال آنلاین، سرعت اینترنت و کندی آن باشد. برنامه آپارات فیلیمو به گونه ای طراحی شده که سرعت و کیفیت نمایش را مطابق با سرعت اینترنت دستگاه شما پخش می کند تا در هنگام مشاهده با قطعی و کندی مواجه نشوید. هم اکنون با این برنامه می توانید برخی از فیلم ها و انیمیشن های HD و با کیفیت بالا را مشاهده نمایید. با ذره بین همراه شوید تا به معرفی محصول جدید شرکت صبا ایده بپردازیم.

نگاهی بر آپارات فیلیمو؛ اپلیکیشنی برای مشاهده فیلم و انیمیشن های HD به صورت آنلاین

آپارات فیلیمو در بهمن ماه سالی که گذشت، کار خود را رسما آغاز نمود و حالا پس از طی حدودا سه ماه تجربه اش در پلتفرم موبایل نیز ممکن گشته. اپلیکیشن سرویس یاد شده به تازگی در اختیار کاربران اندروید قرار گرفته که در ادامه نگاهی بر قابلیت های آن خواهیم داشت.

در فیلیمو، آنلاین فیلم و انیمیشن ببینید

معرفی و نقد و بررسی اپلیکیشن فیلیمو به همراه ویدئوی

logo-enamad logo-samandehi