زیست آهنگ

زیست آهنگ

نسخه ۰
نصب از بازار
۳۰۰۰ تومان
+۲۰۰
نصب فعال
ابزارها
دسته

زیست آهنگ
- با استفاده از این برنامه کارهای خود را متناسب با وضعیت جسم، عقل و احساسات خود در روزهای آینده تقسیم می کنید و این باعث می شود تا فشار کارها بسیار کمتر شده و چون در زمان مناسب آن را انجام می دهید از انجام آن نهایت لذت را نیز ببرید.
بهترین برنامه در زمینه ی مدیریت و برنامه ریزی فعالیت های شخصی و تقسیم کارهای هر فرد با توجه به وضعیت نیروهای جسمی ، عقلی و احساسات او در هر روز فقط با داشتن تاریخ تولد فرد
- بر پایه ی تئوری علمی بیوریتم
زیست آهنگ چیست؟
اگر به طبیعت اطراف خودمون توجه کنیم متوجه می شیم که همه چی در حال تغییره و این تغییرات مدام تکرار میشن مثلا فصل های مختلف که بعد از یک سال دوباره تکرار میشن و یا شب و روز که پشت سر هم تکرار میشن.
ما یاد گرفتیم که چطوری از تغییرات منظم و تکرار شونده ی طبیعت استفاده کنیم اما جالب اینجاست که قوای درونی ما هم دارای تغیرات منظم و تکرار شونده ای هستن که متاسفانه از این واقعیت استفاده نمی کنیم.
مثلا قوای جسمی ما تغییراتشون هر 23 روز تکرار میشه ، قوای عقلی هر 33 روز و قوای عاطفی هر 28 روز .
ما از تغییرات طبیعت خوب استفاده می کنیم ، مثلا اگه الان بهار باشه می دونیم که بعدش تابستونه و تابستون برای چه کاهایی مناسبه و برای چه کاهایی مناسب نیست.
در مورد قوای درونی مثلا اگه الان قوای جسمی ما پایین باشه حدود 11 روز دیگه در وضعیت بالا خواهد بود ، پس می تونیم کارهایی که نیاز به فعالیت بدنی بالا دارن بذاریم برای 11 روز دیگه و یا حداقل اگه مجبوریم الان انجامشون بدیم متوجه باشیم که ممکنه برامون سخت باشه و علتش هم مربوط میشه به بیوریتم یا زیست آهنگ.
به جاش مثلا اگه امروز قوای عقلی ما بالاست میتونیم مطالعه کنیم ، درس بخونیم و تصمیم گیری کنیم .
خوب فکر کنم تا اینجا متوجه شدیم که زیست آهنگ چی می خواد بگه بله زیست آهنگ می خواد ما رو از اوضاع قوای درونی ما که شامل جسم ، عقل و احساسات ماست آگاه کنه و وضعیت اونارو برای الان و آینده برامون مشخص کنه تا بتونیم ازش استفاده کنیم .
توجه : چرخه های منظم قوای درونی ما از روز تولد شروع میشن و با حالت های مختلفی تا انتهای عمر ما تغییر می کنن پس تنها چیزی که برای بدست آوردن مقدار اونا لازمه تاریخ درست و واقعی تولدمونه !
با این برنامه وضعیت قوای درونی خودتون ( جسم / عقل / احساسات و الهامات ) رو برای هر روزی که بخواین خواهید داشت و منحنی های بیوریتم براتون رسم و تفسیر میشه و توصیه های لازم برای هر روز نیز در محیط زیبای برنامه ی زیست آهنگ به شما داده خواهد شد.

اطلاعات بيشتر رو مي تونيد از طريق کانال تلگرام ما بدست بياريد:

کانال ما در تلگرام : https://t.me/zist_ahangنظرات کاربران

Nahid 333
۱۳۹۷/۱۰/۱۸
چرا تاریخ ها تغییر میکنند..؟؟؟ تاریخ تولد را میزنیم عوض میشود
سبحان
۱۳۹۶/۰۷/۰۵
عالی
محمدرضا
۱۳۹۶/۰۶/۱۵
خوب بود
فرزانه
۱۳۹۵/۱۲/۲۶
فوق العاده.کاربردی
محمدرامسین
۱۳۹۵/۱۲/۱۹
عالی
محمد
۱۳۹۵/۰۷/۱۶
عالی
مینا
۱۳۹۴/۱۲/۲۴
راه اندازی برنام بسیار گنگ است اما اصل برنامه بسیار مفید و کاربردی هست
آرش جابرانصاری
۱۳۹۴/۰۱/۳۰
خوبه ولی خیلی خیلی میتونه بهتر باشه
دارا
۱۳۹۳/۱۲/۱۵
نرم افزار کار امدی هست متشکرم
سید
۱۳۹۵/۰۷/۱۷
امیدوارم این علم حقیقت کامل داشته باشه ولی به خاطر زحماتتون بابت این نرم افزار ممنونم
مَـہٺاب
۱۳۹۴/۰۴/۱۷
عالیه
ali
۱۳۹۴/۰۱/۲۹
باحاله البته اگه واقعا علمی باشه. من که می گم واقعیه. خرافاتی نیستم ولی یکی از دوستام دربارش تحقیق کرده و می گه مربوط به ماده بیوریتم است
po
۱۳۹۴/۰۳/۲۲
عالی