مو و نیاز هایش

مو و نیاز هایش

نسخه v۲.۰
۵۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۲۳
مگابایت
حجم

برنامه پیش روی شما یک نرم افزار آموزشی کامل در زمینه رنگ مو، بافت مو ،مدل مو ،آمورش شنیون، صاف کردن مو ، مراقبت های مو و خلاصه تمام نیاز های مو میباشد.
این نرم افزار شامل انواع مدل مو و بافت مو و.... است که به 6 دسته اساسی و جامع تقسیم می شود ,بافت موی پیشرفته ، شینیون رنگ مو های جدید و روش های جدید صاف کردن مو به سبک امروزی تقسیم بندی شده است.دسته مطالب مقدماتی شامل تعداد زیادی مدل  است که یادگیری بعضی از آنها پیشنیاز یادگیری روش های  پیشرفته است.
قسمت شینیون همراه بافت نیز شامل آموزش کامل جدیدترین مدلهای شینیون به سبک بافت است.
میتوانید با مطالعه این آموزشها و تمرین مداوم بافتهای مو به جای هزینه های چندصد هزارتومانی در آموزشگاه های آرایشگری, خودتان در خانه انواع مدلهای مو و را های صاف کردن مو و همه ی نیاز های مو را فرابگیرید.
بسیاری از آموزشها در این اپلیکیشن در هیچ منبع فارسی یافت نمیشوند و از مجله ها و سایت های خارجی ترجمه شده و در اختیار شما قرار گرفته شده است.
تمامی مدلهای مو و  بافت به همراه عکس قرار داده شده که میتوانید با توجه به عکسها خیلی بهتر و راحتتر بافتهای مو رنگ های مو مدل های مو و شینیون  را یاد بگیرید.امکان زوم دو انگشتی روی عکسها نیز فراهم شده است,اگر دوست داشتید عکس را در سایز بزرگتر ببینید روی آن تاچ کنید و در صفحه جدید توسط زوم دو انگشتی سایز عکس را بزرگ و یا کوچک کنید.
فراموش نکنید پس از خواندن آموزشهای مو, باید برای هر بافت چندین بار تمرین کنید تا به خوبی نیاز های مو را فرا بگیرید.
--------


منابع:


mojezebeauty@


www.beytoote.com


www.tebyan.net


www.tebyan.net
اگر برنامه را دوست داشتید لطفا با دادن امتیاز به این اپلیکیشن ما را حمایت کنید.

logo-enamad logo-samandehi