ذکر شمار پیشرفته

ذکر شمار پیشرفته

نسخهٔ ۱.۰
+۲ هزار
نصب
مذهبی
دسته‌بندی
۲ مگابایت
حجم
ذکر شمار پیشرفته

ذکر شمار پیشرفته

Mojtaba Alavi
نسخهٔ ۱.۰
+۲ هزار
نصب
مذهبی
دسته‌بندی
۲ مگابایت
حجم
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

لطف کنید تا آخرش بخونید.


با برنامه ذکر شمار پیشرفته آمار دقیق ذکرهای خود را داشته باشید و هر موقع خواستید میتونید اونها رو تماشا کنید و اگه نیاز ندارید از لیست حذف کنید.


این برنامه هوشمنده و می تونید در قسمت تنظیماتش به برنامه بگید که هر چند تا ذکر که گفته شد یه هشداری بده مثلا صلوات 100 مرتبه ثبت کردید و بهش میگید هر 10 مرتبه که ذکر گفته میشه یه سوت بزن و پس از اینکه به صد رسید سوت تکرار میشه و شما حتی اگه چشمتون به گوشی هم نباشه متوجه میشید که تعداد ذکرهاتون به پایان رسیده و دوباره میتونید ذکر جدیدی رو آغاز کنید. همچنین ذکری که گفته میشه رو میتونید از گزینه ی ذکرهای گفته شده تماشا کنید. 


قابلیت کاربردی دیگه ای که این نرم افزار داره اینه که اگه شما در وسط ذکر برنامه رو ترک کنید یا گوشیتون به هر دلیلی خاموش بشه دوباره وقتی وارد برنامه بشید از آخرین ذکری که گفته شده میتونید ادامه بدید و ذکرتون رو به پایان برسونید و هیچ دلیلی وجود نداره که تعداد ذکرها از دستتون در بیاد و ندونید چند تا ذکر گفتید.


قابلیت دیگش اینه که میتونه صفحه نمایش رو روشن نگه داره و شما بدون نگاه کردن به گوشی و فقط کلیک کردن تعداد ذکرها دستتون باشه (با استفاده از سوتهایی که تنظیم می کنید)


در کل برنامه ی کاربردی خیلی خوب و کاملی هست.


از برنامه های دیگمون هم دیدن کنید.مرسی

نظرات کاربران - ۱۱۰ رأی
۴.۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
سام
سام
۱۴۰۰/۰۸/۰۸
خوبه👍
پارسا
پارسا
۱۴۰۱/۱۱/۰۸
خوب هست ولی فقط جای ذکر کوچیک هست و ذکرهای بزرگ رو نمیشه تماما خوند
رها
رها
۱۴۰۱/۱۰/۲۹
عالی بود...ممنونم