Photo Lab Picture Editor: face effects, art frames

Photo Lab Picture Editor: face effects, art frames

نسخه ۳.۶.۱۸
۲۰۰
هزار
نصب فعال
عکاسی
دسته
۴۷
مگابایت
حجم

عکس‌های باحال منتاژ کنید و قاب‌های جالب و جلوه‌های زیبا به تصاویر بیافزایید.

با بیش از ۴۵۰ جلوه ویژه جالب برای تصاویر شما.

برنامه‌های دیگر توسعه‌دهنده

بیشتر

در رسانه‌ها

۵ دلیل برای اینکه از اپلیکیشن Photo lab استفاده کنید

اگر تغییر و تحول را دوست‌دارید٬ پس حتما اسم اپلیکیشن Photo Lab را شنیده‌اید. این برنامه به این مشهور است که عکس‌های‌تان را به‌طور کلی تغییر می‌دهد. طوری‌که فکر می‌کنید آن تصویر اصلا مال شما نیست و اشتباهی رخ داده است. این نرم‌افزار طی سال‌ها تلاش استودیو VicMan LLC ساخته شده است و هنوز هم این کوشش ادامه دارد. چراکه این اپ با آپدیت‌هایی که می‌گیرد٬ کلی قابلیت به آن اضافه می‌شود تا هرچه بیش‌تر دنیای گسترده Photo Lab کامل شود.

ویرایش‌گر حرفه‌ای تصاویرتان باشید

این برنامه‌ی ویرایش عکس، نسبت به سایر اپلیکیشن‌های مشابه، حجم زیادی دارد: حدود ۵۰ مگابایت. برای همین، زمانی که طول می‌کشد تا برنامه بر روی تلفن همراهتان دانلود و نصب شود، اندکی طولانی است. شاید ابتدا حجم بالای برنامه کمی ناامید کننده باشد، اما با ورود به آن و دیدن بخش‌های مختلفش، از تصمیم خود پشیمان نخواهید شد.

معرفی اپلیکیشن Photo Lab؛ تجربه ای متفاوت از ویرایش تصاویر

Photo Lab به جای آنکه رابط کاربری اش را با انواع ابزار و گزینه ها شلوغ کند، تصمیم گرفته تا تمرکز خود را روی ارائه افکت های آماده بگذارد. به همین خاطر بیش از 500 فیلتر و فریم خلاقانه را در دسته بندی های جداگانه ارائه کرده که می توانید با یک لمس ساده عکس هایتان را به آن ها مزین کنید.

logo-enamad logo-samandehi