هوشپاد

هوشپاد

نسخه ۱.۰
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
<۱۰
نصب فعال
ابزارها
دسته
۳
مگابایت
حجم

امروزه موبایل جزء جدا نشدنی زندگی ما شده است. معمولا همه ما در خانه موبایل اضافی داریم . یکی از نرم افزار های بسیار پر کاربرد که با آن می توانیم موبایلمان را به ابزارهای پر کاربردتری تبدیل کنیم هوشپاد(HOOSHPAD)  نامیده ایم. با استفاده از نرم افزار هوشپاد و یک سخت افزار جانبی کوچک که نحوه ساخت آن را در ادامه شرح می دهیم می توانید موبایل خودتان را به یک سیتم هوشمند حرفه ای کاربردی و حتی سرگرمی تبدیل کنید.(سخت افزار را می توانید با قیمت مناسب از سایت  محمد الکترونیک   www.merqc.com      با نام هوشپاد و با قیمت مناسب تهیه کنید.)


احتملا گاهی احساس نیاز کرده باشید که بخواهید از یک اتفاق به اشکال متفاوت خبردار شوید. هوشپاد این امکان را برای شما فراهم می کند و می توانید موبایل خود را به سیستم هایی که در ادامه آورده می شوند تبدیل کنید. حتی با کمی خلاقیت و ابتکار می توانید دستگاه های و اختراعات خود را تکمیل کنید.


دزدگیر خانه با استفاده از(موشن دتکتور) چشمی و سوییچ ها (که در ویدیو آپارات با نام هوشپاد با نحوه عملکرد آن می توانید آشنا شوید)


آشکار ساز بلندی صدا (ویدئو)


آشکار ساز گاز خاص مثل منو اکسید کربن یا متان و اعلام آن(ویدئو)


دزد گیر و ردیاب اتومبیل


آشکار ساز گریه بچه


آشکار سازی نور


اعلام در صورت افزایش حرارت یک مکان(ویدئو)


اعلام آتش سوزی(ویدئو)


اعلام رطوبت یا خیس شدن


پخش موزیک از راه دور


پخش ترانه به صورت خودکار در جعبه ای که موبایل هدیه داده می شود


با خبر شدن از وارد شدن افراد در مکان خاص


آشکار سازی ارتعاش بیش از حد در یک مکان


و هرچیزی که بخواهید از راه دور از آن با خبر شوید.


هوشپاد چیست؟


هوشپاد از یک قسمت سخت افزاری و نرم افزاری به همین نام تشکیل شده که قسمت سخت افزاری به هدفون گوشی متصل می شود . دارای دو سیم ورودی است که اگر به هم متصل شود دستگاه شروع به کار می کند.زمانی که دستگاه کار می کند شما می توانید با زمان بندی های متفاوت اعمال زیر را انجام دهید که در ادامه به صورت کامل توضیح داده می شوند.


ویبره گوشی فعال شود.


پیام فرستاده شود.


تماس گرفته شود


یک موزیک پخش شود یا آژیر


از راه دور می توانید دستگاه را از طریق پیام فعال و غیر فعال کنید.


همان طور که متوجه شده اید با استفاده از نرم افزار و سخت افزار هوشپاد می توانید پروژه ها و ایده های خود را تکمیل کنید. در صورتی که تمایل به گسترش و یا حتی تولید یک محصول مبتنی بر هوشپاد را دارید. ما برای ساخت سخت افزار آن به شما کمک می کنیم


به طور مثال دستگاه هایی که می توانند تولید انبوه شوند و اشتغال زایی کنند را در ادامه معرفی می کنیم. ویا شاید شما خود ایده ای خاص داشته باشید که بتوانید آن را تولید کنید ما شما را راهنمایی خواهیم کرد.


توجه کنید برای استفاده از سیستم های زیر در مدت طولانی حتما شارژرموبایل نصب باشد.


1.محصول بسیار پر کاربرد: ساخت سخت افزار دزدگیر خانه با (رید رله ها) که در کنار پنجره کار گذاشته می شود. می توانید یک دزدگیر پر کاربرد و بسیار ارزان برای هر خانه تولید کنید.


2. اعلام آشکار سازی نشت منو اکسید کربن و یا گاز متان. با خرید یک ماژول آشکار ساز گاز، یک ماژول رله، ویک آداپتور می توانید به راحتی این کار را انجام دهید.


3. اعلام و هشدار آتش با ماژول های آشکار ساز شعله و دود و یک ماژول رله ومنبع تغذیه که در تولیدی های پوشاک و فروشگاه ها بسیار کاربرد دارد.


4.مطلع شدن از گرم شدن و افزایش دما در یک مکان مثل دیگ بخار، آشپز خانه های صنعتی، کوره ها و غیره. که با استفاده از یک ترموسوییچ (NO)   در دمای مورد نظر بدون هیچ سخت افزار جانبی قابل اجرا است.


5.ساخت دزدگیر ارزان قیمت و پر کاربرد تر از گزینه 1 با استفاده از آشکار ساز حرکتی یا به اصطلاح "چشمی" و یک ماژول رله ومنبع تغذیه می توانید دزدگیری بسیار ارزان و کارآمد را برای هر خانه تولید کنید.


6. ساخت جعبه مخصوص هدیه موبایل یا تبلت اندرویدی. در این صورت با استفاده از یک میکرو سوییچ ساده(NC) و سخت افزار هوشپاد و نرم افزار آن(قابل تهیه در بازار) هنگام باز کردن در جعبه یک موزیک خاطره انگیز و یا یک پیام عاشقانه به کسی که می خواهید هدیه دهید می فرستید.


7.آشکار سازی صدای بلند(مثلا پارتی وقتی خانه نیستید!!!) یا گریه بچه (کاربردی) با استفاده از یک ماژول صوتی و یک ماژول رله.


8.ساخت دزدگیر ماشین با قرار دادن سوییچ در مکان های مختلف و موازی کردن آنها. در صورت فعال بودن سیم کارت می توانید


خودرو را ردیابی کنید. در این صورت گوشی به یک شارژر (فندکی) باید متصل باشد.


9.آشکار سازی نور ، رطوبت، ارتعاش (ماژول شتاب سنج)، افزایش جریان، افزایش ولتاژ، سرعت و هر چیزی که می خواهید از راه دور از آن مطلع شوید.

logo-enamad logo-samandehi