تلویزیون اینترنتی آیو

نصب‌های فعال ۱۰۰٬۰۰۰+
حجم ۹٫۴ مگابایت
نسخه 0.6.9.2
با پرداخت درون‌برنامه‌ای

توضیح

تلویزیون اینترنتی آیو به چهار طریق اپلیکیشن موبایل، وب سایت آیو، تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ و آیو باکس (ستاپ باکس آیو) قابل تماشاست. با آیو میتونی کانال های اختصاصی آیواسپورت، پخش زنده مجلس، شبکه کودک، کانال های صدا و سیما و کلی فیلم و سریال و مستند و انیمیشن ببینی.با استفاده از آیو شما می تونی به محتوای دلخواه خودت در هر زمان و هر جا که می‌خواهی دسترسی داشته باشی.


برای این منظور تنها چیزی که نیاز داری اتصال به اینترنته. با آیو می‌تونی:


شبکه‌های تلویزیونی رو زنده تماشا کنی


جدول پخش برنامه های قبلی و آینده‌ی هر شبکه رو ببینی (EPG)


پخش برنامه رو متوقف کنی و هر زمان که دوست داشتی ادامه ش رو تماشا کنی (Catchup)


به برنامه‌­های پخش شده قبلی دسترسی داشته باشی و از هرلحظه‌ای که دوست داری تماشا کنی.


برنامه ها رو برای تماشای دوباره، روی ابر آیو ذخیره کنی. (nPVR)


فیلم‌ها و سریال‌های روز رو بدون زحمت مراجعه به فروشگاه‌ها و با هزینه‌ی کمتر تماشا کنی.


همچنین بدون زحمت و هزینه‌ی دانلود، به مجموعه‌ای کامل از فیلم و سریال، مستند، تاک‌شو، انیمیشن و ویدئوهای آموزشی دسترسی داشته‌باشی.


 


با تماشای آیو چیزی از حجم اینترنت مشترکین همراه اول، آسیاتک، های وب و فناوا کم نمیشه و ترافیک مصرفی برای این کاربرا کاملا رایگانه


در کنار همه این ویژگی‌ها، همه قسمت های سریال عاشقانه، فیلم ۵۰ کیلو آلبالو، گشت ۲ و همچنین سریال های روز خارجی با دوبله اختصاصی آیو/زیرنویس مانند فرار از زندان، فارگو، پاپ جوان، چیزهای عجیب، نابغه(زندگی انیشتین) همه و همه را میتونی توی آیو تماشا کنی.


پشتیبانی تلویزیون اینترنتی «آیو»: 89518-021

تغییرات آخرین نسخه

حل مشکل سیاه شدن تصویر در پخش زنده

دسترسی‌ها

 • tv.perception.android.aio.permission.C2D_MESSAGE
 • دریافت اطلاعات از اینترنت
 • خواندن کارت حافظه
 • تغییر یا حذف محتویات کارت حافظه
 • کنترل لرزش
 • پرداخت از طریق بازار
 • اجرا شدن در هنگام راه‌اندازی
 • دریافت پیام‌های نوشتاری (پیامک)
 • ممانعت از به خواب رفتن دستگاه
 • دسترسی کامل به اینترنت
 • مشاهدهٔ اتصالات شبکه

در رسانه‌ها

شبکه‌هایی در جیب شما

برای آشنایی با برنامه‌ی موبایل آیو باید یک دید کلی نسبت به این سرویس داشته باشید. تلویزیون اینترنتی آیو برای دستکتاپ، وب، موبایل و تلوزیون‌های هوشمند عرضه شده و جدا از پخش تلوزیون‌های داخلی، چندین برنامه اختصاصی نیز تولید کرده که آن‌ها را در برنامه خود گنجانده است. جدای از برنامه‌های اختصاصی، دوبله‌های فیلم‌هایی را در این برنامه مشاهده خواهید کرد که نمونه‌اش را از تلوزیون ندیده‌اید. اما مسلما همه چیز در این سروریس رایگان نیست و برای دیدن چیزی غیر از تلوزیون‌های داخلی باید اشتراک ماهیانه ۱۲ هزار تومانی را بپردازید! اشتراکی که نسبت به بسیاری از سرویس‌های داخلی، گران محسوب می‌شود. اما باید در نظر بگیرید تا الان مشترکان شرکت‌های اینترنتی همراه اول، آسیاتک و فن‌آوا برای ترافیک مصرفی پای دیدن برنامه‌های این تلوزیونی اینترنتی، هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنند.

قاب رسانه، همراه شماست! - اپلیکیشن آیو زیر ذره بین

آیو، با پشتیبانی از اکثر کانال های تلویزیونی، برنامه های مختلف را با کیفیت بالا در اختیار شما قرار می دهد. نکته جالب توجه این برنامه این است که مشترکین تعدادی از شرکت های ارائه دهنده اینترنت، ویدئو ها را بدون کم شدن حتی یک بایت از حجم اینترنت شان می توانند مشاهده کنند. در ادامه برای نقد و بررسی نرم افزار آیو با ذره بین همراه باشید.