مخاطب حذف شده را بازیابی کنید

مخاطب حذف شده را بازیابی کنید

Version 4
Install +20 K
Category Tools
Size 6 MB
Last Update 2021 April 15
مخاطب حذف شده را بازیابی کنید

مخاطب حذف شده را بازیابی کنید

Iranian group
Version 4
Install +20 K
Category Tools
Size 6 MB
Last Update 2021 April 15
View the antivirus scan results

Images

Introduction

More Info

بازیابی مخاطبین حذف شده شما شما می توانید به سادگی یک پشتیبان را برای مخاطبین خود ایجاد کنید اما اگر قبلا هر شماره را از دست داده اید، شما یک یا همه مخاطبین خود را با اشتباه حذف کرده اید و می توانید آنها را با یک کلیک بازگردانید.
نرم افزار دارایی تبلیغات هست
عملیات به سرعت پس از حذف انجام شود، برنامه تماس  بازیابی شماره تماس مخاطبین انتخاب شده را از سطل آشغال باز گردانید می دهد.

این برنامه  پشتیبان گیری مخاطبین من یک ابزار است که به شما کمک می کند تا مخاطبین گمشده را که تصادفا حذف شده اند، بازیابی کنید. حتی پس از تنظیم مجدد تنظیمات کار خانه دستگاه می کند یا اگر می خواهید مخاطبین را از گوشی دیگری که فروخته اید بازگردانید.

مخاطبین حذف شده شما از تلفن خود بدون نیاز به کامپیوتر بازیابی کنید شما می توانید تمام مخاطبین های خود را با به راحتی پشتیبان گیری کنید.

- بازیابی مخاطبین پاک شده 
استفاده از این نرم افزار، مخاطبین خود را بازگرداند.
- با استفاده از مخاطبین حذف شده، می توانید مخاطبین دوستان خود را بازیابی کنید.
- شما می توانید از بازخوانی مخاطبین حذف شده از تماس با خانواده خود استفاده کنید.
- شما با استفاده از این برنامه به آسانی می توانید مخاطبین را بازیابی کنید.نحوه بازیابی اطلاعات تماس حذف شده: -

✔ اگر شما می خواهید برای بازیابی مخاطبین حذف شده فقط کلیک بر روی بازیابی مخاطبین پاک شده
✔ اگر شما می خواهید یک پشتیبان تهیه کنید تا مخاطبین خود را روی یک نسخه پشتیبان تهیه کنید کلیک کنید بر روی بکاپ


گاهی اوقات این اتفاق می افتد زمانی که شما به طور تصادفی مخاطبین را از گوشی خود حذف کرده و اشتباه می کنید  نحوه بازیابی مخاطبین را شروع به جستجو برای یک ابزار خوب که بتواند آن را بازگرداند، می تواند موجب خستگی شود. برای حل این مشکل، همه چیزهایی که باید انجام دهید اینست که  شماره تلفن بازیابی را دانلود کنید و آن را به حافظه داخلی و خارجی تمام تلفن خود اسکن کنید.

بازگرداندن مخاطبین حذف شده به شما اجازه می دهد تا لیست مخاطبین را به آسانی و سریع بازیابی کنید. این برنامه بازیابی مخاطبین حذف شده بهترین است برای بازگرداندن مخاطبین به جای گوشی تلفن همراه یا سیم کارت قدیمی شما و انتقال آن به اکانت ایمیل سریع و آسان است.

تماس با بازیابی می تواند مخاطبین حذف شده خود را از پایگاه داده تلفن داخلی خود بازگرداند و  بازیابی مخاطبین آنها را در موضوع تماس اصلی، بدون هیچ گونه پشتیبان قبلی، بدون نیاز به کامپیوتر. این که آیا شما به طور تصادفی یک مخاطب را حذف کردید یا حتی گوشی خود را به تنظیمات پیشفرض کارخانه بازگردانید، این برنامه  بازیابی به شما کمک میکند تا مخاطبین خود را به طور موثری نجات دهید.

مدیریت پشتیبان گیری مخاطبین و شخصی سازی تماس های ورودی و خروجی. با استفاده از یکپارچه سیستم پشتیبان گیری و هماهنگ سازی. به راحتی  تماس با پشتیبان گیری و بازیابی مخاطبین و سابقه تماس خود را، به طوری که آنها همیشه با شما باقی می ماند. فهرست مخاطبین به عنوان برنامه لیست مخاطبین بهروزرسانی میشود.
نرم افزار با وجود تبلیغات هست و کسب درامد میکند
با تشکر از شما نظرات خود را  به ما بگین

متشکرم...

User Reviews - 45 Rates
2.9 from 5
5
4
3
2
1
محمد
محمد
2021/12/04
چرت
mohamad
mohamad
2022/05/27
بدرد نخور
سعید
سعید
2021/05/17
اصلا" بدرد نمیخوره