بیمه سلامت آذربایجان شرقی

بیمه سلامت آذربایجان شرقی

Version 1.1
100
Active installs
Tools
Category
2
MB
Size

با توجه به اهمیت فضای مجازی و سرعت انتقال اطلاعات بویژه برای بیمه شدگان عزیز و موسسات درمانی طرف قرارداد و بررسی واقعی نیازهای مشتریان، روابط عمومی اداره کل با همکاری اداره آمار و خدمات ماشینی اقدام به طراحی و راه اندازی اپلیکیشن بیمه سلامت آذربایجان شرقی نمودند.


در این نرم افزار مواردی همچون دریافت آنی اطلاعیه های مهم و بخشنامه های سازمانی برای بیمه شدگان و نیز پزشکان و موسسات درمانی طرف قرارداد، آدرس پزشکان و مراکز درمانی استان، اطلاع رسانی انواع خدمات اداره کل، آدرس ادارات ستادی و شهرستانی، دفاتر پیشخوان و غیره برای استفاده بیمه شدگان و طرف های قرارداد فراهم شده است.


این اپلیکیشن صرفا برای اطلاع رسانی و راهنمایی طراحی نشده است، بلکه قابلیت های مهمی همچون رویت صورتحساب و اطلاعیه های مرتبط با پزشکان و موسسات درمانی استان و نیز استعلام استحقاق درمان و تاریخ انقضای دفاتر بیمه شدگان از جمله ویژگیهای آن است.


همچنین مواردی مانند ارسال شکایت بیمه شدگان و مراکز درمانی و نیز انجام نظرسنجی از مشتریان از جمله امکاناتی است که در این اپلیکیشن وجود دارد.


امیدواریم در صورت وجود بستر های لازم در آینده، امکان ارائه خدمات غیر حضوری اعم از تعویض و تمدید دفاتر بیمه شدگان و غیره نیز از طریق این اپلیکیشن امکان پذیر خواهد بود که برنامه ریزی لازم در حال انجام است.

logo-enamad logo-samandehi