مکسان(زبان کنکور)

مکسان(زبان کنکور)

نسخه ۱.۲
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۱۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۳
مگابایت
حجم

یکی از مشکلات پیش روی دانش آموزان تنوع زیاد کتاب های آموزشی و سردرگمی آنهاست که باعث آن می شود که برای کسب رتبه ی مطلوب به این بیندیشند که باید حجم مطالعه بالا باشد، که در نهایت باعث دلسردی و رضایت به نتیجه ی نامطلوب می شود.


یکی دیگر از مشکلات اساسی کتب آموزشی به روش مرسوم، کسل‌کننده بودن محتوای آموزشی است. کتاب‌های درسی، کتاب‌های کمک آموزشی و ... ، همه‌ی این‌ها واقعاً کسل‌کننده است. از سوی دیگر تمرین‌های زیاد درسی و امتحان، استرس فراوانی را برای دانش آموز ایجاد می‌کند. در این شرایط، بسیار طبیعی است که خیلی‌ها از کنکور و درس بترسند.


آیا میدانید روش جعبه لایتنر چیست ؟


این روش توسط محقق اتریشی " سباستین لایتنر" طراحی شده و مطالب را از حافظه كوتاه مدت شما به حافظه بلند مدت منتقل می نماید.


یکی از بهترین ، موثرترین و معروفترین روش های یادگیری می باشد ولی متاسفانه این روش نیاز مند جعبه مخصوص و روش خاص پیچیده ای است که در هر مکان و زمان نمیتوانید به راحتی از آن استفاده کنید ولی ما با این نرم افزار این کار را انجام داده ایم.


برنامه ای که در پیش روی شماست بر اساس روش لایتنر  و از کتاب های کمک آموزشی منتخب در بازار تکمیل شده و نیاز شما دانش آموزان به منابع مختلف برای امتحانات مدرسه و کنکور را رفع میکند.


اکنون تصور کنید که محتوای آموزشی جذاب و روش آموزشی بدون هیچ فشاری را در اختیار دارید، یادگیری شما در این شرایط چندین برابر کارسازتر از پیش می‌شود.


شما میتوانید با این نرم افزار و هزینه ای کمتر از یک کتاب کمک آموزشی از منتخب چندین کتاب کمک اموزشی استفاده کرده و از وقت های پرت خود ثانیه های طلایی ساخته و در مسیر رفت و آمد در اتوبوس یا مترو  و ... از رقبای خود در کنکور پیشی بگیرید.


محتویات:


زبان انگیلیسی اول دبیرستان شامل 460 لغت


زبان انگیلیسی دوم دبیرستان شامل 341 لغت


زبان انگیلیسی سوم دبیرستان شامل 328 لغت


زبان انگیلیسی پیش دانشگاهی شامل 214 لغت


لغات تافل شامل 2126 لغت

logo-enamad logo-samandehi