قلعه حیوانات با صدایی دلنشین

قلعه حیوانات با صدایی دلنشین

نسخه ۱.۳
۵۰۰
نصب فعال
سرگرمی
دسته
۴۴
مگابایت
حجم

توجه: آنها تصمیم به یک انقلاب بزرگ گرفتند. از ظلم، جور و استبداد خسته شده بودند. میخواستند بر خود تکیه کنند و آقای خود باشند و دیگر وابسته نباشند.
آنها حاضر بودند برای انقلاب جان خود را نثار کنند و قربانی بدهند!
انقلاب برپاشد!
همه باهم برخواستند!
زحمت، تلاش، دوچندان شد.
انقلاب پیروز شد!!!!
هفت فرمان مهم برای انقلاب تعیین شد تا خط مشی انقلاب مشخص شود.
انقلابی که با آرزو و آرمانهای فراوانی پیشنهاد داده شده بود، اما رفتار رهبران انقلاب بعد از پیروزی تغییر کرد..... پاکسازی خائنین، جنگ بر سر قدرت و ...
همه باهم برابرند اما ........

قلعه حیوانات یکی از جذابترین و تاثیرگذارترین رمانهای تاریخ است که شاید بتوان گفت عموم سیاستمدارن، روشنفکران، اندیشمندان، مدیران، عاشقان رمان و .. آن را مطالعه کرده اند.
اینبار متن فارسی کامل این رمان + کتاب صوتی فارسی با صدایی بسیار جذاب، به همراه متن انگلیسی کتاب و صوت انگلیسی کتاب برای شما آماده شده است.
لذت خواندن این کتاب را به همراه صوت جذاب آن تجربه کنید تا با تمام وجود آن را حس کنید و همیشه در خاطر شما باشد.
اگر از کتاب رضایت داشتید با حمایت و نظردهی مارا در ادامه‌ی تولید کتابهای ارزشی یاری کنید.

مزرعهٔ حیوانات (به انگلیسی: Animal Farm) که در ایران به نام قلعهٔ حیوانات نیز شناخته شده‌است، رمانی پادآرمان‌شهری به زبان انگلیسی و نوشتهٔ جورج اورول است. این رمان در طول جنگ جهانی دوم نوشته و در سال ۱۹۴۵ میلادی در انگلستان منتشر شد، ولی در اواخر دههٔ ۱۹۵۰ میلادی به شهرت رسید.

جورج اورول که در جریان جنگ داخلی اسپانیا با سیاست‌های حکومت سوسیالیستی شوروی آشنا شده بود و در ضمن از پاکسازیهای خشونت آمیز دوران استالین خشمگین بود، با نگارش این رمان استبداد طبقه حاکم شوروی به سختی انتقاد کرد. در این رمان، انقلاب حیوانات مزرعه نماد انقلاب کارگری برضد نظام سرمایه داری است.

برخی از نمادها:
میجر پیر: نظریه‌پردازان جنبش کمونیستی از قبیل مارکس و انگلس و لنین

ناپلئون: رهبران فاسد و مستبد انقلاب‌های کمونیستی، به‌خصوص استالین

سنوبال: رهبران انقلابی که قربانی انقلاب می‌شوند، به‌طور خاص: لئون تروتسکی

باکسر: اسبی به نام باکسر مظهر طبقهٔ کارگر هست که در برابر تمام مشکلات اظهار می‌دارد "من بیشتر کار خواهم کرد". پس از آنکه باکسر توان کار کردن خود را از دست می‌دهد، خوک‌ها، بجای عمل به وعده‌های قبلی در خصوص دوران بازنشستگی، "باکسر" را به یک خریدار اسبهای پیر می‌فروشند که کارش فروش گوشت اسب به عنوان خوراک سگ است.

گوسفندان: انبوه جمعیت دنباله‌رو که بدون هیچ تفکّری شعارهای رهبران را تکرار می‌کنند.
موزز (کلاغ سیاه پیر): موزز به جاسوسی و سخن‌چینی می‌پرداخت و از سرزمین شیر و عسل در پشت ابرها صحبت می‌کرد که حیوانات پس از مرگ به آن‌جا می‌روند. موزز نماد کلیسای ارتدوکس هست که در زمان استالین دوباره اجازهٔ فعالیت یافت.

صوت انگلیسی به خود برنامه افزوده شد و بزودی توسط بازار ارائه می شود

logo-enamad logo-samandehi