گهواره: بارداری و کودک

گهواره: بارداری و کودک

نسخه ۵.۵۶۹.۱۳
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۲۰۰ هزار
نصب فعال
پزشکی
دسته
۳۵ مگابایت
حجم

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

هیچ کسی والد کاملی نیست، اما همه می‌توانند به قدر کفایت خوب باشند.

 گهواره، همیار تربیت کودک، مصمم است که به والدین کمک کند که به قدر کفایت خوب باشند.

با نصب اپلیکیشن گهواره، به اطلاعات و ابزارهایی مثل بازی، تغذیه، خواب، ثبت رشد و ... دسترسی خواهید داشت که به شما در رشد، تربیت و سلامت کودکتان یاری می‌رساند.

گهواره یک هدف نیست، یک راه است. راهی که باید با حوصله و دقت، گام به گام پیش برود. این راه بدون همراهی والدین، دست‌اندرکاران امر کودک، تولیدکنندگان محصولات کودک طی شدنی نیست.

هم اکنون گهواره برای دوره بارداری و تربیت کودکان تا شش سال آماده شده است. یاری‌گر گهواره باشید.

در این نسخه از گهواره:

پرس‌وجو : می توانید با والدینی که کودکان همسن کودک شما دارند ارتباط برقرار کنید. سوالات خود را از آنها بپرسید و به سوالات آنها پاسخ دهید.

پیام مشاور هوشمند : به جای مطالعه مطالب متنوع و گوناگون، روزانه پیام مشاور گهواره متناسب با سن دقیق کودک خود بخوانید.( این امکان ویژه کاربران گهواره پلاس است.)

ابزار بازی، تغذیه و خواب : این ابزارهای سه گانه متناسب با سن کودک شما کار می‌کنند و اطلاعات حیاتی راجع به این موارد را در اختیارتان قرار می‌دهند تا کودک شما ضمن یادگیری مهارت‌های مختلف در حین بازی، تغذيه مناسب و خوابي آسوده داشته باشد.

ابزار ثبت رشد  : با ثبت تغییرات رشدی کودکتان و مقایسه آن با نمودارهای استاندارد، روند رشد کودکتان را دنبال کنید و در صورت لزوم اقدامات اصلاحی را به موقع انجام دهید. همچنین در بخش آلبوم رشد می‌توانید قدم‌‌های رشدی کودکتان را ثبت کنید و این خاطرات هیجان‌انگیز را ماندگار کنید.( این امکان ویژه کاربران گهواره پلاس است.)

چی طبیعیه؟ چی خطرناکه؟ حتما شده مساله‌ای در مورد کودکتان شما را نگران کند. یا در دوره بارداری بخواهید نکته ای را بدانید که برای سلامتی شما یا کودکتان خطرناک است یا خیر. این ابزارها به شما کمک می‌کند که نگرانی خود را برطرف کنید.

تمامی محتوی گهواره توسط تیم کارشناس خبره کودک تهیه شده است. و جایگزین توصیه های بخش درمان نیست و برای آموزش عمومی تهیه شده است.

نظرات کاربران

unknown
۱۴۰۰/۰۹/۰۲
عالی❤
زهرا علیپور
۱۴۰۰/۰۶/۲۱
بهترین برنامه عالی
محمدطاها
۱۴۰۰/۰۷/۲۶
عالی
زهرا
۱۴۰۰/۰۸/۰۲
خوبه
فهیمه
۱۴۰۰/۰۹/۰۷
سلام خوبین من تازه با این برنامه آشنا شدم بنظرم برنامه خوبیه
کاربر بی‌نام
۱۴۰۰/۰۹/۰۷
عالی
مهرسا
۱۴۰۰/۰۹/۰۷
خیلی عالیه کلی مطالب یاد گرفتم
محمد
۱۴۰۰/۰۹/۰۶
چرا خطا میزنه
امیرحسین
۱۴۰۰/۰۸/۲۳
نمیتونم از شبکه اجتماعی استفاده کنم و دائم میگه اینترنت من قطع هستش، در حالیکه اینترنت دارم دلیل اصلی اینکه این نرم افزار رو نصب کردم همین شبکه اجتماعی و استفاده از نظرات دیگران بود که اونم ممکن نیست. از نرم افزار رضایت زیادی ندارم
nassim
۱۴۰۰/۰۸/۲۲
خوبه فقط بدیش اینه که کسی سوالی که می پرسه یه دفه گمش می کنم تو جستجو هم پیدا نمی شه
امیرعلی
۱۴۰۰/۰۸/۱۲
کاش پولی نبود🥺
M_ H
۱۴۰۰/۰۸/۱۴
خیلی خوبه ولی ای کاش پولی نبود
وروجک
۱۴۰۰/۰۸/۱۲
وای چقد خوبه این برنامه