درخت پول 2

درخت پول 2

نسخه نسخه کامل
<۱۰
نصب فعال
ابزارها
دسته
۶
مگابایت
حجم

به نام خدا


نسخه پولی شامل 6 فایل کورل آماده جهت برش و تولید می باشد .


دوستان عزیز ما در این برنامه راه عملی و واقعی و کاربردی برای پول دار شدن را بدون هیچ گونه اغراق و شعاری به شما نشان می دهیم ، امید است که با به کار بستن روش های گفته شده هم از بیکاری در بیایید و هم کسب و کاری را بدون هیچ گونه سرمایه اولیه برای خود راه اندازی کنید .


ما دراین برنامه فایل کورل 6 طرح جعبه آجیل و شکلات  جهت برش و تولید قرار دادیم که شامل طرحهای (قلب 30 - مستطیل 2040 - مربع 2020 - گیتار کلاسیک - ستاره - پروانه ) می باشد که ارزش این طرحها معادل 50 هزار تومان می باشد که ما جهت  شروع کسب و کار شما عزیزان فقط با مبلغ ناچیز 2 هزار تومان قرار دادیم . 


ما به شما قول میلیونر شدن را نمی دهیم ولی قول می دهیم که می توانید درآمد قابل توجهی کسب کنید و این به سعی و تلاش خود شما بستگی دارد .


یعنی با اندک فعالیتی می توانید در ماه تا دو میلیون تومان سود کنید و اگر فعالیت خود را بیشتر کنید تا ده میلیون تومان هم در ماه می توانید به سود برسید .


ما در این برنامه محصولات متفاوتی را برای شما معرفی می کنیم که شما می توانید با انتخاب یک محصول و یا بیشتر کار و کاسبی خود را شروع کرده و با فعالیت و بازاریابی خود را به عنوان تولید کننده محصول منتخب خودتان بشناسانید و یک برند برای خودتان ایجاد کنید .


نکته قابل توجه این است که شما بدون هیچ گونه سرمایه اولیه می توانید هم تولید کننده شوید و هم درآمدزایی کنید و رفته رفته با طی پله های ترقی و پیشرفت می توانید خود را به عنوان کارفرما معرفی کنید و چندین نفر را برای کار خود استخدام کنید و به آنها حقوق ماهیانه بدهید .


خیلی ساده است ، فقط اگر بخواهید که این مسیر را طی کنید ، مطمین باشید خیلی زود به پول می رسید

logo-enamad logo-samandehi