پچ پچ (آموزش مکالمه زبان انگلیسی)

پچ پچ (آموزش مکالمه زبان انگلیسی)

نسخهٔ ۱.۰.۳
پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۱۰۰
نصب
آموزش
دسته‌بندی
۲۲ مگابایت
حجم
پچ پچ (آموزش مکالمه زبان انگلیسی)

پچ پچ (آموزش مکالمه زبان انگلیسی)

فرهوش
نسخهٔ ۱.۰.۳
پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۱۰۰
نصب
آموزش
دسته‌بندی
۲۲ مگابایت
حجم

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

یادگیری زبان انگلیسی پله ی پیشرفت شما !

در این مقاله قصد داریم به اهمیت یادگیری زبان انگلیسی بپردازیم .

 در دنیای امروز برقراری ارتباط یکی از مهمترین معیارها برای موفقیت انسان هاست و اولین مولفه برقراری ارتباط مردم با هم صحبت کردن به یک زبان مشترک است .

اگر واقعا برای زندگی و کار خود هدف دارید باید این را بدانید که برای پیشرفت  در کارو زندگی تان نیاز دارید که زبان انگلیسی را یاد بگرید تا بتوانید به راحتی با تمام مردم دنیا ارتباط برقرار کنید .

یادگیری زبان انگلیسی نه تنها  دانش است بلکه یک هنر هم محسوب می شود .

فرض کنید به مسافرت رفتید و قصد دارید به مکانی برای تفریح بروید . اگر زبان انگلیسی بدانید  به راحتی می توانید در کمترین زمان با مردم ارتباط برقرار کنید و  بدون آنکه خیابان ها را گم کنید ؛ به آن مکان بروید .

یا مثلا برای دیدن یک فیلم هیجان انگیز دیگر نیاز ندارید تا دوبله آن را تماشا کنید . چون هرچه قدر هم فیلم مورد علاقه تان قشنگ باشد ؛ بدون دیدن فیلم به زبان اصلی ؛ از هیجان آن کم می شود و اشتیاق شما هم به طبع کمتر می شود .

اگر به زبان انگلیسی تسلط داشته باشی می توانی دانسته های خودت را با بقیه سهیم شوی و نسبت به بقیه یک پله بالاتر در دنیای دانش و کار و ارتباط ؛ باشی.

در واقع یادگیری زبان انگلیسی   یکی از واجب ترین کارهایی است که شما باید در زندگی انجام بدید و اگر دوست ندارید که در دریای ارتباط با آدم ها  غرق شوید و انسان بی سواد تلقی شوید ؛ پس بدون هیچگونه معطلی به یادگیری زبان انگلیسی بپردازید.

زمانی که شما اقدام به یادگیری زبان انگلیسی می کنید ؛ باید اهمیت این کار را هم درک کنید تا وسط راه خسته و پشیمان نشوید .

همانطور که می دانید در دنیا از هر ۴ نفر یک نفر زبان انگلیسی را بلد است و این زبان به زبان مشترک همه انسان ها در دنیا تبدیل شده است و شما به راحتی با تسلط بر زبان انگلیسی می توانید با مردم دنیا ارتباط برقرار کنید .

در نتیجه زبان مانند یک مادر است که به شما پروبال می دهد تا بتوانید به راحتی در دنیا پرواز کنید و هر چیزی که نیاز داشته باشید را بدون هیچگونه محدودیتی یاد بگیرید.  

یادگیری زبان انگلیسی با اپلیکیشن پچ پچ

قالب های موجود در برنامه :

- سلام و احوال پرسی

- آب و هوا

- ماه ها و زمان ها و ساعت

- شغل

- در مطب دکتر

- اعضای بدن

- اعداد و محاسبات

- خرید و هزینه ها و در بانک

- رستوران

- غذاها و میوه ها

- پوشاک

- آدرس

- مکان اشیا

- هتل

- فرودگاه

- زمان ها و...

اهمیت یادگیری و مکالمه انگلیسی :

همانطور که بیان کردیم اگر در زندگی زبان انگلیسی ندانید ؛ در نتیجه نمی توانید با دیگران ارتباط برقرار کنید و نهایتا در زندگی شخصی وکاری پیشرفت خاصی نمی کنید و در نهایت تبدیل به یک فرد بی سواد و درجه دو خواهید شد!

برای اینکه زبان انگلیسی را خوب یاد بگیرید و به راحتی مکالمه انگلیسی کنید باید نسبت به این کار عشق داشته باشید  ؛ باید زمان بگذارید تا وقتی که یک فیلم زبان اصلی می بینید بتوانید خودتان را در آن مکان تصور کنید و از دیدن فیلم لذت ببرید .پس  سعی کنید آدم درجه یک باشید!

آدم های درجه یک فیلم ها را به زبان اصلی می بینند...

آدم های درجه یک به راحتی با مکالمه انگلیسی با تمام مردم دنیا ارتباط گرفته و جایگاه خود را در زندگی بالا می برند ...

آدم های درجه یک برای صحبت با دیگران نیازبه مترجم ندارند ...

در نتیجه سعی کنید یک انسان درجه یک  باشید و سعی کنید با آموزش زبان انگلیسی مهم ترین و لازم ترین کار زندگی خود را نجام دهید .

سخن آخر :

سخن آخر آن است که برای یادگیری زبان باید عشق با چاشنی صبر داشته باشید !

باید دست تلاش و پشتکار رابگیرید و آن را ول نکنید !

گنج شما ذهن شماست پس سعی کنید از آن نهایت استفاده را ببرید و زبان مشترک بین مردم دنیا را یادبگیرید و با همین یک مهارت با دنیای بیرون ارتباط برقرار کنید .

یکی از بهترین منابع برای یادگیری زبان انگلیسی و مکالمه انگلیسی اپلیکیشن مکالمه پچ پچ است که می تواند با برنامه و استراتژی کاملی که در اختیارشما قرار می دهد  ؛ تسلط شما را درزمینه یادگیری و آموزش زبان انگلیسی  افزایش دهد و شما را از نیاز به این  مهارت بی نیاز کند .

نظرات کاربران - ۳ رأی
۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
Alireza
Alireza
۱۳۹۹/۱۲/۲۹
عالیه
پذیرش
پذیرش
۱۳۹۹/۱۱/۰۷
عالی