Wikipedia

Wikipedia

نسخه ۲.۷.۵۰۲۷۸-r-۲۰۱۹-۱۲-۱۲
۵۰
هزار
نصب فعال
کتاب‌ها و منابع
دسته
۱۷
مگابایت
حجم

برنامه رسمی ویکی‌پدیا برای آندروید.

ویکی‌پدیا با بیش از ۲۰ میلیون مقاله در ۲۸۰ زبان مختلف بزرگترین مرجع ساخت بشر است.

این برنامه امکان ذخیره‌سازی مقاله برای خواندن در حالت آفلاین را دارد.

در رسانه‌ها

ویکی پدیا و فراتر از ویکی پدیا در جیب شما!

ویکی پدیا که یکی از پروژه‌های بنیاد غیر انتفاعی ویکی مدیا است از سال ۲۰۰۱ با زبان انگلیسی آغاز به کار کرد و به سرعت گسترش پیدا کرد، به طوری که در سال ۲۰۰۷ در جمع ۱۰ وبسایت برتر دنیا قرار گرفت و امروزه بیش از ۸۰ میلیون بازدید کننده و ۹۰ هزار کاربر فعال دارد. تعداد مقاله‌های آن نیز از ۲۰ میلیون تجاوز کرده است که به ۲۸۰ زبان زنده‌ی دنیا نوشته شده‌اند. برای درک بهتر حجم مقالات آن می‌توان گفت که خواندن تمام مقالات به زبان انگلیسی ۱۶ سال طول میکشد (بدون این که استراحت بکنید!).

ویکی‌پدیا؛ دانشنامه آزاد اینترنتی

با توجه به کثرت بازدید و همین طور گسترش استفاده از ویکی‌پدیا در دستگاه های قابل حمل، بنیاد ویکی‌مدیا اپلیکیشن های موبایل این دانشنامه را هم در اختیار کاربران گجت ها قرار داده است. به بهانه عرضه نسخه جدید ویکی‌پدیا برای سیستم عامل اندروید، تصمیم به معرفی قابلیت های آن گرفتیم.

موبایل مگ: اپلیکیشن اختصاصی ویکیپدیا در تلفن های هوشمند

ویکیپدیا - WikiPedia - پر محتوی ترین وب سایت اینترنت به حساب می آید و کمتر کسی است که با آن سر و کار نداشته باشد. در هر زمینه ای که در گوگل و دیگر موتور های جست و جو کنید نتایج ویکیپدیا در صفحه اول مشاهده می شود. اپلیکیشن این برنامه نیز عملکرد خوبی در تلفن های همراه دارد...

logo-enamad logo-samandehi