هزار
نصب فعال
سفر
دسته
۲۲
مگابایت
حجم

شما می‌توانید بزرگنمایی نقشه را در بخش تنظیمات نرم‌افزار افزایش دهید. به‌زودی، نسخه‌ی دیگری از این نرم‌افزار با جزئیات و بزرگنمایی بیشتر، و همراه با اطلاعات ترافیکی منتشر خواهد شد.

قابلیت‌های اصلی نسخه‌ی جاری عبارتند از:

- نقشه‌ آفلاین اهواز و لایه‌های مکانی کابردی

- ابزارهای جستجو و «این دوروبرها» جهت پویش موقعیت‌های پیرامون

- سرویس مسیریابی هوشمند اتوبوس

- سرویس مسیریابی هوشمند خودرو سواری

- سرویس مسیریابی هوشمند تاکسی خطی

- نمایش وضعیت ترافیک معابر


نقشه‌‌ی اهواز با هدف راهنمایی شهروندان و گردشگران در مسیر سفر‌های درون شهری و اطلاع‌رسانی پیرامون وضعیت جاری شهر توسعه یافته است. این پروژه در حوزه‌ی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز و تحت مدیریت، راهبری و نظارت سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری اهواز توسط شرکت سازه‌های اطلاعاتی راژمان اجرا شده است.


قابلیت‌های اصلی این نرم‌افزار عبارتند از:

- نقشه‌ موبایل آفلاین اهواز و لایه‌های مکانی کاربردی


نقشه‌‌ی اهواز با جزییات مختلف در ۴ سطح بزرگنمایی به همراه لایه‌های اطلاعاتی مرتبط با موقعیت‌های مکانی شهر به صورت آفلاین در دسترس می‌باشد. همچنین امکان افزایش سطح بزرگنمایی نقشه در بخش تنظیمات نرم‌افزار فراهم می‌باشد. در صورت بروز تغییر در موقعیت‌های مکانی و یا افزوده شده لایه‌های جدید پیغام مناسب به کاربر اعلام شده و در صورت تایید کاربر لایه‌ها بروزرسانی خواهند شد.

 

 

- مسیریابی هوشمند ناوگان اتوبوس‌رانی


کاربر با ورود به این بخش و کلیک بر روی نقشه مبدا و مقصد خود را تعیین می‌نماید و سیستم مسیر یا مسیرهای پیشنهادی را از طریق اینترنت از سرور مرکزی دریافت می‌کند. مسیر‌ها یک به یک بر روی نقشه ترسیم شده و توصیف مرحله به مرحله مسیر نیز در اختیار کاربر قرار می‌گیرد.

 

 

 

 

- مسیریابی هوشمند خودرو سواری


این سرویس مسیر سفر با خودرو سواری را بر مبنای شبکه معابر کلان‌شهر اهواز در اختیار کاربر قرار می‌دهد. کاربر مقصد مورد نظر خود را بر روی نقشه مشخص کرده و مسیرهای مناسب برای رسیدن به مقصد از طریق اینترنت از سرور مرکزی دریافت شده و بر روی نقشه ترسیم می‌شود. شرح گام به گام مسیر نیز در بخش توصیف مسیر در دسترس کاربر می‌باشد. کاربر ممکن است سوار بر خودرو شخصی خود باشد و یا از تاکسی دربست برای تردد استفاده نماید. در مورد اخیر این سرویس علاوه بر راهنمایی کاربر جلوی سوء استفاده‌های عمدی از ناآشنایی گردشگران و مسافران را خواهد گرفت.

 

 

 

 

- مسیریابی هوشمند ناوگان تاکسی خطی


کاربر با ورود به این بخش و کلیک بر روی نقشه مبدا و مقصد خود را تعیین می‌نماید و سیستم مسیر یا مسیرهای پیشنهادی را از طریق اینترنت از سرور مرکزی دریافت می‌کند. مسیر‌ها یک به یک بر روی نقشه ترسیم شده و توصیف مرحله به مرحله مسیر نیز در اختیار کاربر قرار می‌گیرد.

 

 

 

 

- نمایش ترافیک معابر


براساس اطلاعات دریافتی از مرکز کنترل ترافیک، در صورت وجود ترافیک در معابر سطح شهر این معابر بارنگ های زرد و یا قرمز با توجه به حجم ترافیک نمایش داده می شود.
نظرات کاربران

محسن
۱۴۰۰/۰۴/۱۱
خوب و کمک کننده است ولی هنوز نیاز به تکمیل اطلاعات و بهبود مسیریابی دارد.
noredentewekol
۱۳۹۹/۰۶/۲۲
چرا نقشه شوش دانیال نبی خوزستان اهواز را ندارید
مهدی غلامی
۱۳۹۸/۱۱/۰۱
باید ایستگاه های عبوری در خطوط گنجانده شود
هومن پرنیان
۱۳۹۸/۱۰/۱۹
سلام چرا توی لایه هاش داروخانه نداره ولی بقیه شهرهایی که نقشه همراه دارن داروخانه ها رو هم نمایش میده
😁
۱۳۹۸/۰۹/۰۳
ازنظرحجمش عالیه👌👌 ولی لطفااگه میتونین بامشخصات بیشتراهوازاین برنامه روبسازین🙏 میدونم سخته ولی برای طرفدار بیشتر برنامه این کار رو بکنید😉
$saeed$
۱۳۹۸/۰۶/۰۷
برنامه خوبيه.
مرتضی
۱۳۹۸/۰۵/۲۵
افتضاح
کربلایی
۱۳۹۸/۰۱/۱۱
افتضاح بود. به هیچ دردی نمیخوره. گوگل مپ و وِیز خیلی بهتره.
سینا
۱۳۹۶/۰۱/۱۴
متاسفانه میگه ارتباط با شبکه نیست .
کامیاب
۱۳۹۶/۰۷/۱۷
مشکل داره له سرور وصل نمیشه
محسن
۱۳۹۶/۰۱/۰۹
واقعا افتضاح است ، حتی سرچ محل به درستی انجام نمی شه
علیرضا
۱۳۹۷/۰۴/۲۵
متاسفانه به سرور وصل نمیشه
sade_looh
۱۳۹۷/۰۴/۰۲
افتضاااااااحه