لست سکند (lastsecond)

لست سکند (lastsecond)

نسخه ۳.۰.۸
+۲۰
هزار
نصب فعال
سفر
دسته
۴
مگابایت
حجم

لست سکند (LastSecond.ir) برنامه ایست که توسط آن شما میتوایند تورهای خارجی و داخلی متناسب با بودجه و نیازتان را بیابید. تمامی تورها و هتل ها توسط آژانس های مسافرتی معتبر و دارای مجوز بند ب سازمان میراث فرهنگی و گردشگری در سایت وارد میشوند . تمامی سعی ما این است که تورهای دسته اول و با بهترین کیفیت و قیمت را برای شما عزیزان مهیا کنیم.

بهترین آفر تورهای داخلی و خارجی (مخصوصا برای فصول سفر) را از ما بخواهید.کیفیت و قیمت مناسب اعتبار کار ماست.

همچنین دیگر بخشهای سایت شامل معرفی هتل های ایران و جهان، نقد و بررسی هتل ها توسط کاربران، سفرنامه های گردشگری، اخبار گردشگری، معرفی جاذبه های توریستی ایران و جهان، آژانسهای معتبر و دارای مجوز، نقد و بررسی و امیتاز دهی آژانسهای مسافرتی و . . . از دیگر بخشهای این نرم افزار هستند.

با پیوستن به خانواده 450/000 نفری لست سکند از آخرین تورها و آفرها و تورهای لحظه آخری به رایگان مطلع شوید.

همچنین سالیانه چندین مسابقه در زمینه سفرنامه نویس، نقد و بررسی هتل ها و نقد و بررسی آژانسهای مسافرتی برگزار میشود که میتوانید در آنها شرکت کنید و با به اشتراک گذاشتن دانش و تجربه خود، هم به دیگران کمک کنید .

در رسانه‌ها

نقد و بررسی تورهای لحظه آخری

سیر و سفر و گردش در نقاط دیدنی دنیا، یکی از سرگرمی های رایج در میان مردم به شمار می آید و با توجه به اینکه تعداد مکان های تفریحی در سراسر جهان بسیار زیاد است، از این لحاظ هیچ کمبودی باقی نمی ماند! کشور ما نیز دارای نقاط گردشگری بسیاری میباشد که در تمام فصول سال مورد بازدید مسافرین و توریست ها قرار میگیرد. علاوه بر این موضوع، افرادی هم هستند که به خارج از ایران سفر میکنند تا از اماکن دیدنی دیگر سرزمین ها بازدید به عمل آورند. برنامه “تورهای لحظه آخری” به شما کمک میکند تا از زمان و مکان آخرین تورهای گردشگری آگاه شوید. در معرفی، نقد و بررسی این اپلیکیشن اندرویدی همراه ما باشید.

بررسی اپلیکیشن Last Second؛ بانک اطلاعات بهترین تورهای گردشگری

لست سکند اپلیکیشنی برای جمع آوری اطلاعات تورهای گردشگری است. با استفاده از آن قادرید تورهای مسافرتی در داخل و خارج از کشور، مدت زمان تور، هزینه بلیط هواپیما، تصاویر هتل های محل اقامت به همراه هزینه رزرو، اطلاعات آژانس های مسافرتی در شهر خود و اخبار مربوط به توریسم و گردشگری را ملاحظه بفرمائید.

سفری خاطره انگیز - تورهای لحظه آخری زیر ذره بین

با اپلیکیشن 'تورهای لحظه آخری ' از موقعیت و هزینه هتل های معتبر در شهرها و کشورها باخبر شوید. از آفرهای تورهای مسافرتی داخلی و خارجی مطلع شوید و به راحتی تور مورد نظرتان را برای یک سفر عالی، رزرو و خریداری کنید. برای آشنایی بیشتر با اپلیکیشن تورهای لحظه آخری با ذره بین همراه باشید.

logo-enamad logo-samandehi