ماک - ردیاب مکان کودک

ماک - ردیاب مکان کودک

نسخه ۱.۱.۳
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
هزار
نصب فعال
ابزارها
دسته
۱۲
مگابایت
حجم

ماک (مراقبت از کودک) یک ردیاب مکان خانوادگی است که برای ایمنی و کنترل کودک طراحی شده است.

شما می توانید برنامه ما را نصب کنید تا با احتیاط تلفن کودک خود را از طریق موقعیت مکانی ردیابی کنید.
ماک با توجه به ایمنی کودک شما طراحی شده است. ویژگی های منحصر به فرد برنامه تضمین می کند که وقتی کودکتان در کنار شما نیست یا به تماس شما پاسخ نمی دهد بتوانید با خیال راحت با او در تماس باشید.

ردیاب مکان جی‌پی‌اس -  مکان کودک خود و تاریخچه حرکات روزانه را بر روی نقشه ردیابی کنید. اطمینان حاصل کنید که فرزندان شما در مکانی هستند که قرار است باشند و به مناطق پر خطر نمی‌روند.

✔ آمار استفاده از موبایل - ببینید از چه برنامه‌ها و بازی‌هایی استفاده می کنند و چه مدت از آنها استفاده می کنند. اکنون می توانید ببینید که چه چیزی باعث حواس پرتی کودکان شما شده و از تمرکز آن‌ها جلوگیری می‌کند.

✔ مرورگر امن - با مرورگر امن ما خیالتان از سایت هایی که کودک بازدید میکنه راحت باشه. با مرورگر امن اپلیکیشن ما شما همیشه و هرجا به صورت از راه دور می‌تونید تاریخچه مرورگر کودک خودتون رو چک کنید همچنین سایت های که فکر می‌کنید برای کودکتون مناسب نیستند رو مسدود کنید تا اون سایت ها قابل باز شدن در دستگاه کودک نباشند

✔  قفل برنامه - از راه دور برای بازی ها و برنامه های دستگاه کودک قفل بگذارید و میزان استفاده کودک از بازی‌ها و برنامه‌های مختلف را محدود کنید. 

✔ بررسی باتری - وضعیت شارژ دستگاه تلفن همراه کودکتان را چک کنید و درصورتی که دستگاه کودک شما شارژ نداشت اعلان دریافت کنید تا به کودکتان یادآوری کنید که تلفن خود را به موقع شارژ کند.

✔ چت خانوادگی رمزنگاری شده -  به راحتی در برنامه ما با کودک خود گپ بزنید! چت این اپلیکیشن به شماره تلفن کودک نیازی ندارد. و به صورت کاربر به کاربر رمزنگاری می‌شود.

بهترین برنامه برای والدین و کودکان
برنامه ماک برای ایمنی خانواده در نظر گرفته شده است. این برنامه بدون اطلاع فرزند شما بر روی تلفن همراه قابل نصب نیست، استفاده فقط با رضایت صریح کودک امکان پذیر است. 

ما به حریم خصوصی و امنیت داده های شما اهمیت می دهیم.
برنامه ماک را بر روی تلفن همراه فرزند خود نصب کنید - فرزند شما می تواند با شما چت کند و در موارد خطر دکمه اضطراری را لمس کند. وقتی کودک دکمه درخواست اضطراری را لمس می‌کند، بلافاصله روی تلفن همراه خود یک زنگ هشدار بلند دریافت می‌کنید.

برنامه ماک چگونه کار می کند:
1) برنامه ماک را بر روی تلفن خود نصب کنید و پس از لمس دکمه والدین با ایمیل یا شماره موبایل وارد برنامه شوید.
۲) برنامه ماک را بر روی تلفن کودک خود نصب کنید و پس از لمس دکمه کودک توسط دوربین باز شده کد qr نمایش داده شده روی تلفن والدین را اسکن کنید تا پروفایل کاربری کودک ساخته شود با دسترسی های لازم برای عملکرد صحیح اپلیکیشن در تلفن کودک موافقت کنید و از ویژگی‌های مختلف برنامه لذت ببرید.مشکلات فنی دارید؟ شما همیشه می توانید از طریق پشتیبانی درون برنامه با پشتیبانی ۲۴ ساعته با ما در تماس باشید.  

در نسخه رایگان شما می‌توانید:
- به صورت نامحدود با کودک خود چت کنید
- موقعیت مکانی کودک در روز جاری را ببینید
- گزارش های دستگاه کودک مثل درصد باتری وضعیت روشن بودن جی‌پی‌اس و... را ببینید
- همیشه با پشتیبانی ۲۴ ساعته در ارتباط باشید
- حداکثر یک بازی یا اپلیکیشن قفل کنید

در نسخه اشتراکی علاوه بر خدمات نسخه رایگان شما می‌توانید:
- به صورت نامحدود همه موقعیت مکانی‌های کودک در هر تاریخی را ببینید
- زمان دقیق استفاده از برنامه‌ها و بازی‌های کودک را ببینید
- برای هر برنامه یا بازی محدوده زمانی بگذارید، زمانی که کودک از برنامه یا بازی مورد نظر به میزان تعیین شده استفاده کرد ماک اقدام به قفل آن برنامه در تلفن کودک ‌کند.
- بازه‌ی زمانی برای قفل کل دستگاه کودک اعمال کنید. 


logo-enamad logo-samandehi