خداحافظ هنگ

خداحافظ هنگ

نسخهٔ ۲.۹.۰ extended
نصب +۵ هزار
دسته‌بندی ابزارها
حجم ۳ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۱۱ شهریور ۱۳۹۴
خداحافظ هنگ

خداحافظ هنگ

lexyan
نسخهٔ ۲.۹.۰ extended
نصب +۵ هزار
دسته‌بندی ابزارها
حجم ۳ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۱۱ شهریور ۱۳۹۴
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

فقط اندروید 4 و بالاتر

ممکن است با نسخه های جدیدتر اندروید سازگار نباشد.


اگر شما هم قبلا از نرم افزار های مدیریت و پاکسازی رم استفاده کرده باشید احتمالا به بی فایده بودن آنها پی برده اید. زیرا بلافاصله پس از آن که سرویس ها و برنامه های اضافی را می بندید آنها مجددا خود را اجرا کرده و دستگاه اندرویدی شما را سنگین می کنند.

این برنامه به شما کمک می کند با استفاده از تنظیمات سیستمی از شر پردازش های پشت پرده ای که عامل اصلی کندی سرعت گوشی هستند خلاص شوید. کافیست یک بار هنگام روشن کردن تلفن آن را اجرا کنید تا در کمتر از پنج ثانیه تمام پردازش های اضافی را ببندید به طوری که امکان اجرای مجدد را نداشته باشند. نکته ی جالب اینجاست که "خداحافظ هنگ" هیچ برنامه یا سرویسی را از رم نمی بندد و شما می توانید در حالی که حتی بیش از 90% رم گوشی شما مشغول است از عملکرد روان آن لذت ببرید و بدون مشکل به تماشای فیلم و انجام بازی بپردازید. ضمن این که هیچ اختلالی را در سایر عملکردهای تلفن مانند دانلود یا پخش موسیقی تجربه نخواهید کرد.

- این برنامه با استفاده از تنظیمات عادی گوشی عمل می کند و نیازی به دسترسی روت یا دستکاری فرکانس پردازنده ندارد.

- بدیهی ست که این برنامه قبل از انتشار بارها توسط ما و کارشناسان بازار تست شده است با این وجود در صورت بروز هرگونه مشکل با ایمیل پشتیبانی درج شده در همین صفحه تماس بگیرید.


نظرات کاربران - ۱،۵۰۳ رأی
۴.۲ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
javad khosravi
javad khosravi
۱۳۹۴/۱۱/۲۱
مفدش گرونه
اشک
اشک
۱۳۹۴/۰۶/۲۱
بد
عل
عل
۱۳۹۴/۰۶/۲۲
بد