بازاریابی شبکه ای

بازاریابی شبکه ای

نسخه NetworkMarketing
۲۰۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۲
مگابایت
حجم

بازاریابی شبکه ای

فکر میکنم همه با این تجارت جدید و نوپا آشنا باشن، موجی که جدیدا توی کشورمون راه افتاده و به شدت رو به رشد هست، این کتاب حاوی اطلاعات نفیسی از جمله فصول مختلف درباره بازاریابی شبکه ای با بیش از 60 مورد آموزش از اطلاعات حقوقی و شرعی گرفته تا موفقیت در بازاریابی شبکه ای و نتورک مارکتینگ هست. اگر این تجارت رو برای خودتون انتخاب کردید شک نکنید که خوندن این کتاب سرعت رشد شما رو حداقل 10 برابر میکنه...
توی کتاب می تونید اطلاعات رو به لیست علاقمندی هاتون اضافه کنید و یا اینکه اون قسمت هایی رو که خوندید بعنوان خوانده شده انتخاب کنید. اهداف خودتون رو توی نرم افزار ثبت و پیگیری کنید. از همه مهم تر زندگینامه بزرگان این تجارت از جمله رندی گیج و ... رو ببینید و بخونید. ضمنا شرکت هایی که از وزارت صنعت و معدن وتجارت دارای مجوز نتورک مارکتینگ و MLM یا بازاریابی چندسطحی هستن رو ببینید.
این کتاب نه تنها شامل اطلاعات بازاریابی شبکه ای است بلکه حاوی اطلاعات کاملی درباره اصول هرگونه بازاریابی و موفقیت در فروش هست. پس اگر می خوایید توی تجارت و بازاریابی خودتون هم موفق بشید این کتاب رایگان رو به همه پیشنهاد می کنم.
دوستان نظرات و 5 ستاره های شما پشتیبان و دلگرمی ما و گروه ماست...

دیگر برنامه های ما در بازار

logo-enamad logo-samandehi