پوسته تخته سیاه

نصب‌های فعال ۵۰۰+
حجم ۴٫۰ مگابایت
نسخه 1.05

توضیح

توجه: لطفاً پیش از نصب، حتماً این توضیحات را به طور کامل بخوانید و از ثبت نظرات منفی خودداری فرمایید.
برای استفاده از این پوسته، لازم و ضروری است که ابتدا تقویم روزهای صورتی (http://cafebazaar.ir/app/net.pinkdays.app/?l=fa)را روی دستگاه خود نصب کنید. پوسته‌ی Blackboard به تنهایی اجرا نمی‌شود و همچنین در فهرست برنامه‌های دستگاه شما به نمایش در نمی‌آید.

روزهای صورتی چیست؟


روزهای صورتی (http://cafebazaar.ir/app/net.pinkdays.app/?l=fa) یک تقویم بسیار زیبا و چند منظوره است که علاوه بر ثبت و پیش‌بینی دوره‌ی قاعدگی، امکان ثبت و مدیریت یادداشت‌های شخصی، حالات روحی، مصرف قرص و ... را برای شما فراهم می‌کند.
شما با استفاده پوسته‌ی Blackboard، قادر خواهید بود ظاهر تقویم روزهای صورتی را به طور شگفت‌انگیزی تغییر دهید. تصاویر بالا، نمای تقویم روزهای صورتی را بعد از نصب پوسته‌ی Blackboard نشان می‌دهد.

آیا می‌توانم از پوسته‌ی Blackboard استفاده کنم؟


تنها در صورتی که تقویم روزهای صورتی (http://cafebazaar.ir/app/net.pinkdays.app/?l=fa) را نصب کرده باشید، می‌توانید از این پوسته استفاده کنید. در غیر این صورت، نصب این پوسته، بی‌فایده خواهد بود. خواهشمندیم به این خاطر به برنامه امتیاز منفی ندهید.

چرا نمی‌توانم برنامه را اجرا کنم؟


این خاصیت پوسته‌های تقویم روزهای صورتی است که به طور مستقل اجرا نمی‌شوند و در فهرست برنامه‌های دستگاه شما به نمایش در نمی‌آیند. تنها پس از نصب تقویم روزهای صورتی قادر به استفاده از آن‌ها خواهید بود.

نحوه‌ی استفاده از پوسته‌ی Blackboard چگونه است؟


جهت آشنایی با نحوه‌ی فعال‌سازی پوسته، این مطلب (http://pinkdays.net/blog/?p=23) را مطالعه فرمایید.

- اطلاعات بیش‌تر (http://pinkdays.net)
- صفحه‌ی فیس‌بوک روزهای صورتی (https://www.facebook.com/pinkdaysApp)
- نحوه‌ی فعال‌سازی پوسته‌ها (http://pinkdays.net/blog/?p=23 )

تغییرات آخرین نسخه

(نسخه 1.05)
+ رفع مشکل فونت در اندروید 5
+ اضافه شدن کلید معلق برای افزودن یادداشت