حريم دفاعی 2 (Defense Zone 2 HD)

حريم دفاعی 2 (Defense Zone 2 HD)

نسخه ۱.۶.۰
نصب از بازار
15000 تومان
+۲۰۰
نصب فعال
استراتژی
دسته
۱۴۳
مگابایت
حجم

بالاخره در پی درخواست تعداد زيادی از دوستان بيشترين تعداد مراحل بازی حريم دفاعی 2 (Defense Zone 2 HD) يکجا و بصورت رسمی برای شما آماده شده است!


حالا بازی ای مشابه سه شاهکار Kingdom Rush، Field Defense و Castle Defense در مقابل شماست!


 بازی حريم دفاعی 2 (Defense Zone 2 HD) دومين و بزرگترين بازی استراتژی دفاعی (تاور دیفنس) از نظر تعداد مراحل از Artem Kotov توسعه دهنده برجسته (Top Developer) فروشگاه گوگل پلی می باشد که به تازگی روی کافه بازار بصورت رسمی منتشر شده است و می توانید کاملترين نسخه آنرا شامل تمامی مراحل با استفاده از کارت شتاب خريداری نماييد و از این بازی لذت ببرید.​

- اسلحه ها، برج ها و گزینه های بسیار متنوع با کاربردهای مختلف دفاعی در اختيار شما خواهند بود تا به چالش کشيده شويد!  تاکتيک دفاعی شما چيست؟


این بازی با گرافیک HD و خیره کننده خود توانسته امتیاز 4.7 را در گوگل پلی به خود اختصاص دهد.وظیفه ی شما در این بازی دفاع از سرزمینتان در برابر دشمنان می باشد.در اوایل بازی سلاح های ضعیفی نسبت به سطح بازی در اختیار شما قرار داده می شود،بعد از شکست دشمنان و وارد شدن به سطح های جدید و سخت سلاح های بسیار قدرتمند تری نسبت به سلاح های قبلی در اختیار شما قرار داده می شود.


برای پیروز شدن در این بازی در مقابل دشمنان باید از استراتژی خوبی در مقابل حملات دشمنان استفاده نمایید.چرا که در صورت اشتباه دشمن ممکن است به سرزمین شما وارد شده و شما را شکست دهد.


ويژگيها:


- گرافیک خيره کننده


- بيشترين تعداد مراحل با گیم پلی عالی


- صدا گذاری بسیار خوب برای افزودن هیجان به بازی


- بيشترين تعداد مراحل شامل مراحل جديد پر چالش، خیره کننده و چالشی


- تجهيزات انفجاری و سلاح های جدید، واحدهای جدید دشمن و اکشن و تاکتیک های بیشتر دفاعی.


تنظیمات بازی حريم دفاعی 2 (Defense Zone 2 HD) برای بازیکنان مختلف متعادل شده است. اگر می  خواهید مهارت ها و استراتژی خود را محک بزنيد می توانید سطح سخت بازی کنید اما اگر فقط برای تفریح بازی می کنید، سطح آسان و یا متوسط را انتخاب نمایید.


انواع فراوان جنگ افزار و منظره، آزادی زیادی در انتخاب تاکتیک های نبرد به شما می دهد. نوع سلاح و موقعیت مناسب را انتخاب نمایید تا مطمئن شوید دفاع شما موثر است. حملات هوایی و امکان افزایش موقت قدرت سلاح می تواند به شما برتری دهد و به شما تضمین دهد که هرگز در روند دفاع شکست نخواهید خورد.

logo-enamad logo-samandehi