حريم دفاعی (Defense Zone HD)

حريم دفاعی (Defense Zone HD)

نسخه ۱.۸.۰
نصب از بازار
12000 تومان
+۱۰۰
نصب فعال
استراتژی
دسته
۹۳
مگابایت
حجم

 بالاخره در پی درخواست تعداد زيادی از دوستان بيشترين تعداد مراحل بازی حريم دفاعی (Defense Zone HD) يکجا و بصورت رسمی برای شما آماده شده است!


حالا بازی ای مشابه سه شاهکار Kingdom Rush، Field Defense و Castle Defense در مقابل شماست!


بازی حريم دفاعی (Defense Zone HD) اولين و پرطرفدارترين بازی استراتژی دفاعی (تاور دیفنس) از Artem Kotov توسعه دهنده برجسته (Top Developer) فروشگاه گوگل پلی می باشد که به تازگی روی کافه بازار بصورت رسمی منتشر شده است و می توانید کاملترين نسخه آنرا با استفاده از کارت شتاب خريداری نماييد و از این بازی لذت ببرید.​

- اسلحه ها، برج ها و گزینه های بسیار متنوع با کاربردهای مختلف دفاعی در اختيار شما خواهند بود تا به چالش کشيده شويد!  تاکتيک دفاعی شما چيست؟


در اين بازی باید در منطقه دفاعی خود قلعه و  اسلحه دفاعی بسازید و در بالای برج ها، سربازان تیر انداز مستقر کنید. بعد از زمان معینی دشمن حمله میکند و حال شما باید با تقویت و پشتیبانی از نیروهای دفاعی خود از نفوذ بیشتر دشمن جلوگیری کنید.


حريم دفاعی (Defense zone HD) یک بازی جنگی و استراتژیک می باشد که از لحاظ جزئیات گرافيکی و محيطی موجود در بازی بی نظیر می باشد . در این بازی شما باید مقرهای خود را در مقابل حملات لشگر بزرگی از دشمنان حفاظت کنید . بازی دارای محیط های متفاوتی می باشد و با گذراندن مراحل توانایی ارتقا سلاح ها و تجهیزات خود را خواهید داشت . که این سلاح ها در قدرت شلیک، سرعت آتش، محدوده آتش ، شعاع انفجار و قیمت با هم متفاوت خواهند بود و بکارگیری آنها در زمان و مکان مناسب خود اصل تاکتيک مورد نياز برای موفقيت می باشد.

در بازی حريم دفاعی (Defense zone HD) از منطقه و قلعه های خود در برابر دشمن دفاع کنید و نگذارید دشمنان مناطق بیشتری را به اشغال خود  دراورند. با مستقر کردن نیروهای خود روی نقاط بلند و دیوارهای قلعه از نفوذ دشمن پیشگیری کرده تا فرصت مناسبی برای حمله بدست آورید. در این بازی اسلحه ها و نیروهای جدیدی اضافه شده است که قدرت نظامی شما را نسبت به نسخه های قبلی بالاتر برده است. توجه داشته باشید که تنوع سلاح به شما امکان انتخاب تاکتیک های نبرد متفاوتی می دهد. حملات هوایی و امکان افزایش قدرت سلاح برایتان تضمین پیروزی را در پی خواهد داشت. 30 مرحله چالش برانگیز و حمله ابر لشگر دشمن انتظار شما را می کشد!

logo-enamad logo-samandehi