تجربیات نزدیک به مرگ

تجربیات نزدیک به مرگ

نسخه ۱.۰
+۱۰
نصب فعال
کتاب‌ها و مطبوعات
دسته
۲
مگابایت
حجم

تجربه نزدیک مرگ (به انگلیسی: NDE: Near-death Experience) که در فارسی با عنوان خلسهٔ عارفانه پیش از مرگ نیز توصیف شده، یک تجربهٔ شخصی است که شامل خروج روح از بدن، احساس شناور بودن، سکوت کامل، احساس امنیت و گرما، تجربهٔ از هم پاشیدگی، دیدن تونل، دیدن نور، دیدن بستگان فوت‌شده و غیره (نه لزوماً همهٔ این‌ها) می‌شود. این پدیده در بسیاری مواقع هنگام فرا رسیدن احتمالی یک مرگ قریب‌الوقوع برای انسان رخ می‌دهد، اما به علت‌های بسیار دیگر نیز می‌تواند رخ دهد.


در سالهای اخیر  تحقیقات زیادی در مورد گزارش های افرادی که به علت ایست قلبی و یا سایر حوادث یا امراض مرگبار به طور موقت علائم حیات را از دست داده ولی دوباره احیاء شده و به زندگی برگشته اند شده است. بسیاری از این افراد خبر از دیدن دنیائی دیگر می دهند.  کمتر کسی می تواند تعدادی از این گزارش ها را خوانده و به فکر فرو نرود. به علت پیشرفت علم پزشکی شمار این افراد بسیار بیشتر از سابق بوده است. تعداد این گزارش ها و شباهت بین آنها چندان زیاد است که محققین و افراد عادی علاقه مند هر دو را کنجکاو کرده است. این پدیده به اصطلاح «تجربه نزدیک به مرگ» (Near Death Experience یا به طور خلاصه NDE) نامیده شده است ولی گاهی به آن تجربۀ «مرگ تقریبی» یا «مرگ موقت» نیز می گویند.


 


این برنامه شامل 45 تجربه نزدیک به مرگ می باشد که به طور صریح شرح داده شده است.


 


امکانات برنامه:


قابلیت تنظیم فونت


قابلیت تنظیم اندازه متن


قابلیت تنظیم سه نوع رنگ متن


قابلیت ایجاد لیست علاقه مندی ها


قابلیت کپی و اشتراک گذاری متن


قابلیت نصب در تمامی ورژن های اندروید


 


هر گونه پیشنهاد و انتقادات و نظرات خود را از طریق بخش نظرات کافه بازار و یا از طریق ایمیل یا تلگرام با ما در میان بگذارید


ایمیل: aliheidari020@gmail.com


آیدی تلگرام: https://telegram.me/contacton

logo-enamad logo-samandehi