PressReader: Newspapers & Magazines

PressReader: Newspapers & Magazines

نسخه ۶.۱.۲۰۱۱۱۲
+۱۰
هزار
نصب فعال
کتاب‌ها و مطبوعات
دسته
۲۹
مگابایت
حجم

با این برنامه به اخبار روز دنیا دسترسی داشته باشید!
می‌توانید از میان سیل بیشمار اخبار روز دنیا در زمینه‌های مختلف٬ صفحه‌ی خانگی خود را با مجلات٬ روزنامه‌ها و اخبار مورد علاقه خود شخصی سازی کنید! حتی می‌توانید متن هر مجله یا خبر را به صورت صوتی گوش فرا دهید٬ درباره آن نظر دهید و یا آن‌را با دیگران به اشتراک گذارید!

در رسانه‌ها

زوم‌اَپ: PressReader، نگاهی به مطبوعات ایران و جهان

اپلیکیشن PressReader در واقع یک سرویس خبری است که دسترسی به خیل عظیمی از روزنامه‌ها و مجلات منتشر شده در سراسر جهان را برای ما ممکن می‌کند. این اپلیکیشن حتی شماری از روزنامه‌ها و مجلات داخلی را نیز شامل می‌شود. براساس اطلاعات منتشر شده این اپلیکیشن شامل بیش از ۳۵۰۰ نشریه از ۱۰۰ کشور جهان با بیش از ۶۰ زبان مختلف است. در مورد شماری از روزنامه‌ها و مجلات رایگان، می‌توان نسخه‌ی مورد نظر را دانلود کرده و بصورت کامل مطالعه کرد، اما این موضوع در مورد نشریات غیررایگان صادق نیست و برای استفاده از آن‌ها باید مبلغی را براساس جدول تنظیم شده پرداخت کرد. البته در صورت عدم پرداخت مبالغ تعیین شده، همچنان می‌توان صفحات اول کل روزنامه‌ها را مطالعه کرد. یکی از قابلیت‌های جالب PressReader امکان قرائت تیتر‌ها و مقالات بصورت صوتی است. نکته‌ی جالب توجه در مورد این قابلیت، امکان قرائت کل مطالب یا مقالات انتخابی از تمام صفحات نشریه است که در حالت رایگان در اختیار کاربران قرار گرفته است.

معرفی کامل PressReader - مطبوعات جهان در جیب شماست!

با چاپ اولین نشریات خبری در دنیا، عرصه اطلاع رسانی اخبار به مردم متحول شد که این تغییر و تحول تا امروز نیز ادامه یافته و طی سال های گذشته، پیشرفت های زیادی کرده است. هرچند هنوز هم افراد، علاقه بسیاری به مطالعه نشریه های چاپی نشان میدهند اما وجود ابزارهای مدرن همچون اینترنت پرسرعت و منابع محبوبی مانند وب، سبب شده تا روش های سنتی دسترسی به اخبار، با تکنولوژی های جدید ادغام گردند! برنامه ای که در ادامه با آن آشنا خواهید شد، “PressReader” نام دارد و به همین طریق مردم را از حوادث و رویدادهای سراسر جهان آگاه میکند. با ما همراه باشید تا به معرفی این اپلیکیشن اندرویدی بپردازیم.

معرفی اپ PressReader؛ راهی آسان برای مطالعه روزنامه ها و مجلات سراسر دنیا

روزانه رویدادهای بی شماری در اقصی نقاط جهان در حال روی دادن است، به همین دلیل وجود ابزاری همراه که توسط آن بتوان به خیل عظیم نشریات جهان دسترسی پیدا کرد، به شدت احساس می شود. در رابطه با همین موضوع قصد داریم پرس ریدر (PressReader) را به شما معرفی کنیم؛ اپلیکیشنی مفید و کاربردی که توسط آن می توانید به جستجوی نشریات مختلف پرداخته و آن ها را دانلود نمایید

logo-enamad logo-samandehi