کافه ام اس

کافه ام اس

نسخه ۱.۲
۵۰
نصب فعال
دارو و درمان
دسته
۶
مگابایت
حجم

این نرم افزار توسط ما (تعدادی از مبتلایان به ام اس) با توجه به تجربه‌ها و دغدغه‌هایی که تاکنون داشتیم و با بررسی‌های چندین ساله و مشورت با متخصصین این بیماری، آماده شده که به خیلی از سوال های شما پاسخ میده. ما که سال‌های زیادی است ام اس داریم هنوز هم سوال‌هایی داریم که هر روزه به دنبال پاسخی برای اونها هستیم چرا که مطالعات در زمینه‌ی ام اس روز به روز گسترده تر میشه.


 این نرم افزار سه دسته مخاطب را در نظر گرفته :
۱. کسانی که تازه به ام اس مبتلا شده‌اند.
۲. کسانی که سال‌هاست تجربه ام اس را دارا هستند.
۳. خانواده و نزدیکان کسانی که ام اس دارند.


  • طبق بررسی هایی که در چند سال اخیر داشتیم، متوجه شدیم خیلی از بیماران ام‌اس بعد از تشخیص دچار سردرگمی و اضطراب می شوند.
  ام‌اس چی هست ؟
  قراره چه اتفاقی بیوفته ؟
  داروهام چیه ؟
  آرزوهام چی میشه ؟
  و خیلی سوالای دیگه ...


  • دوستانی که سالهاست تجربه ام اس دارند هم مثل خود ما  با موارد و سوالاتی روبرو میشن که برای بدست آوردن پاسخ آنها به منابع متعددی مراجعه میکنند، ما در اینجا سعی کردیم که با جمع آوری سوالات و اضافه کردن موارد جدید به پایگاه داده‌ی نرم افزار هر روز پایگاه را غنی تر کنیم تا به یک دانشنامه جامع تبدیل شیم


  • همچنین نرم افزار دارای بخش ویژه‌ای برای استفاده نزدیکان فرد مبتلا به ام اس هست که نحوه‌ی برخورد با فرد مبتلا و نکات ضروری رو به شما آموزش میده.


به دلیل اینکه اطلاعات و مطالعات در زمینه ام اس به طور روزانه در حال گسترش هستن، بر آن شدیم که نرم‌افزار را بگونه‌ای طراحی کنیم که با استفاده از اینترنت و به صورت بروز اطلاعات جدید را در این زمینه ارائه کنیم. پس دسترسی مداوم نرم‌افزار به سرورهای اطلاعاتی ما امری اجتناب‌ناپذیر است‌
نظر یا پیشنهاد شما کاربران عزیز می تواند به بهتر شدن عملکرد و بهبود نرم افزار "کافه ام اس" کمک کند.

logo-enamad logo-samandehi