ریاضی هفتم_فصل یک_قسمت اول

ریاضی هفتم_فصل یک_قسمت اول

نسخه ۲.۰
۲۰۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۸۲
مگابایت
حجم

در نرم افزار ریاضی هفتم (فصل یک قسمت اول)


پاسخ پرسش های راهبرد های رسم شکل، الگوسازی، حذف حالت های نامطلوب و راهبرد الگویابی در اختیار شما عزیزان قرار داده شده است.


توضیحات محتوای نرم افزارتمام ویدیوهای این نرم افزار توسط توسعه دهنده آن، علی محمد منتظر ساخته شده است.و برای اولین بار در فضای مجازی (فقط در کافه بازار )منتشر می شود.لطفا برای حمایت از ما این نرم افزارو فیلم ها را فقط و فقط از طریق کافه بازار تهیه بفرمایید.
انتشار این نرم افزار(یا ویدئوهای آن ویا عکس هایی از وید ئوهای آن) در سایتی غیر از کافه بازار مورد رضایت سازنده آن نمی باشد.
 


ابتدا کتاب ریاضی سال هفتم را در دست بگیرید و سوال هر راهبرد را مطالعه کنید و پس از اینکه باسوال آشنا شدید پاسخ آن را توسط موبایل خود مشاهده نمایید. در صورت نیاز می توانید بارها وبارها پاسخ سوال را مشاهده نمایید تا مطمئن شوید که پاسخ را فرا گرفته اید.
بیشتر والدین با مراجعه به معلمان ابراز می دارند، که در دوران ابتدایی می توانستند به فرزندان خود در امر آموزش کمک کنند یا بر آن نظارت داشته باشند.
اما با بزرگ تر شدن دانش آموزان و پیچیده تر شدن سطح سوالات نمی توانند به همان روند ادامه دهند.
با کمک این نرم افزار، والدین می توانند فرزندان خود را به یادگیری علاقه مند کنند وبر تماشای فیلم ها توسط دانش آموزان نظارت داشته باشند.
این نرم افزار را بر روی نسخه های آندروید 4.0.3  وبالاتر می توانید استفاده نمایید.

logo-enamad logo-samandehi