هیولاها(دوربین مخفی)

هیولاها(دوربین مخفی)

Version 1.1
1000 Tomans
Install +1 K
Category Entertainment
Size 5 MB
Last Update 2014 November 17
هیولاها(دوربین مخفی)

هیولاها(دوربین مخفی)

Farhad Shirzad
Version 1.1
1000 Tomans
Install +1 K
Category Entertainment
Size 5 MB
Last Update 2014 November 17
View the antivirus scan results

Images

Introduction

More Info


*** بیش از ۶۰۰ دانلود در روز اول انتشار! ***
با دوستانت شوخی کن، به شدت بترسونشون... غافلگیرشون کن... بصورت مخفیانه از لحظه ترسیدنشون با دوربین جلوی گوشی فیلمبرداری کن!!! فیلم رو برای دیگران بفرست... همه اینها فقط با یک نرم افزار! به کمک چند تا هیولای بامزه... دوست داری امکانات دیگه نرم افزار رو بدونی؟ پس ادامه توضیحات رو بخون:

هیولاها یک نرم افزار دوربین مخفی جذاب و سرگرم کننده هست که میتونید باهاش با دوستانتون شوخی کنید و کمی سرکارشون بزارید! این نرم افزار حاوی یک بازی جذاب هست و داستان از این قراره که شما گوشیتون رو میدید به یکی از دوستانتون و دوست شما شروع میکنه به بازی کردن و درست زمانی که به شدت فکرش درگیر بازی هست ناگهان صفحه نمایش گوشی میشکنه و ال سی دی خراب میشه(به صورت مجازی و الکی) و دوستتون تعجب میکنه و شوکه میشه! شکستن صفحه نمایش همراه با صدا و کاملا طبیعی و همراه با لرزش پیکسلهای خراب شده خواهد بود... رنگهای صفحه گوشی به هم خواهد خورد و گوشی از حالت طبیعی خارج خواهد شد... کلیدها کار نخواهند کرد... دوستتون باور خواهد کرد... شما هم یکم جو میدید به اوضاع و مثلا میگید گوشیم و شکستی و میترسونیدش...

البته قسمت جالب قضیه اینه که به صورت همزمان که دوستتون شوکه میشه دوربین جلوی گوشی با کیفیت خوب ازش فیلمبرداری میکنه و میتونید فیلم ضبط شده رو با همدیگه نگاهش کنید و لحظات شادی رو با هم داشته باشید. همچنین با اجازه دوستتون میتونید ویدئوی ضبط شده رو برای سایرین هم ارسال کنید! امکانات ویژه ای در داخل برنامه قرار داده شده که میتونید فیلم ضبط شده رو مستقیما در اینستاگرام منتشر کنید تا همه ببینن و نظر بدن. هیولاها یک صفحه رسمی در اینستاگرام داره و ما ویدئو های برتر رو اونجا قرار خواهیم داد.

البته کل این ماجرا بخاطر اینه که انرژی شهر هیولاها تموم شده و تنها راه تامین انرژی شهرشون هم شوخی کردن با آدمهاست! به همین خاطر چند تا هیولای بامزه اومدن به دنیای آدمها و به شما توی شوخی کردن با دوستانتون کمک خواهند کرد. در عوض شما هم کمک می کنید که انرژی شهرشون تامین بشه! پس شما با کمک هیولاها قراره حسابی با دوستاتون شوخی کنید و به صورت مخفی فیلمشون رو ضبط کنید و یادگاری نگه دارید...


نکته ۱: اگر گوشیتون دوربین جلو نداشته باشه همه قسمتهای برنامه کار خواهد کرد و میتونید با دیگران شوخی کنید اما دیگه فیلمی ضبط نخواهد شد.

نکته ۲: هر گونه اشتراک فیلمهای ضبط شده، باید با اجازه کسی باشه که باهاش شوخی کردین.

برای اطلاعات بیشتر سایت هیولاها رو ببینید:
http://hayoolaha.ir

خوش بگذرونید!

User Reviews - 402 Rates
3.7 from 5
5
4
3
2
1
eli joon
eli joon
2014/11/18
چرا اینطوریه من گوشیم نوت 3 هست برای من میزنه گوشیتون دوربین جلو نداره نمیتونه فیلمبرداری کنه ایراد از کجاشه؟؟؟؟
رسول بخش
رسول بخش
2014/11/19
خیلی خوبه.ممنونم
ali piri
ali piri
2014/11/19
برا سرگرمی خوبه