Racing Fever

Racing Fever

نسخه ۱.۷.۰
+۲۰
هزار
نصب فعال
رانندگی
دسته
۶۳
مگابایت
حجم

بازی مسابقه و سرعت!

رانندگی با سرعت بالا و بدون محدودیت را تجربه کنید. خودتان را برای یک بازی مسابقه‌ای سه‌بعدی آماده کنید. در ابتدا دوربین و محیط بازی را انتخاب نمایید. با رانندگی با سرعت بالا و و در مسیر نادرست امتیاز بدست آورید. هر چیزی که در زندگی واقعی ممنوع است در این بازی باعث می‌شود تا سکه بدست آورید. با سکه‌های خود اتومبیل جدید بخرید و یا آن را به دلخواه خود شخصی‌سازی نمایید. امتیازات کسب نموده‌ی خود را با دوستان‌تان به اشتراک بگذارید و وارد رقابت شوید.

در رسانه‌ها

مسابقه و سرعت - بازی Racing Fever زیر ذره بین

اگر به بازی های هیجان انگیز موبایلی علاقه دارید بدون شک بازی های شبیه ساز رانندگی یکی از بهترین گزینه های انتخابی شما خواهد بود. سبک مسابقه ای و سرگرم کننده ی این نوع بازی ها می تواند توجه طیف گسترده ای از گیمرهای تلفن های هوشمند را به خود جلب نماید. Racing Fever یک بازی اندرویدی است که از آن می توان به عنوان یک نمونه از بهترین بازی های اتومبیل رانی نام برد. با انجام این بازی لذت رانندگی با سرعت بالا در ترافیک شلوغ جاده ها را به خود هدیه دهید و با انواع ماشین های مختلف به مسابقه با دوستانتان بپردازید. با ذره بین همراه باشید تا در ادامه به بررسی این بازی بپردازیم.

بررسی بازی Racing Fever: مسابقه دو نفره در ترافیک!

وقتی صحبت از مسابقات رانندگی می‌شود٬ اغلب یاد فرمول 1 و ماشین‌های پرسروصدای آن‌ها می‌افتیم و آقای مک‌کویین در خاطرمان دوباره زنده می‌شود! اما چند سالی است که مسابقات مختلفی شکل‌گرفته و دیگر به یک سری مراسم و جشنواره‌های خاص محدود نمی‌گردد. امروزه مسابقات خیابانی روی بورس است و جوانان با دور‌زدن قانون و صدالبته پلیس‌ها به این‌کار می‌پردازند و خود را سرگرم می‌کنند. اما همان‌طور که می‌دانید اگر به دست «آقا پلسیه» بیافتید دیگر سرنوشت‌تان دست خداست!

logo-enamad logo-samandehi