مرورگر گردو | اینترنت بدون تبلیغ

مرورگر گردو | اینترنت بدون تبلیغ

نسخهٔ ۱۰۱.۰.۴۹۵۱.۴۱
+۲۰ هزار
نصب
ابزارها
دسته‌بندی
۱۰۷ مگابایت
حجم
مرورگر گردو | اینترنت بدون تبلیغ

مرورگر گردو | اینترنت بدون تبلیغ

گروه گردو
نسخهٔ ۱۰۱.۰.۴۹۵۱.۴۱
+۲۰ هزار
نصب
ابزارها
دسته‌بندی
۱۰۷ مگابایت
حجم

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

مرورگر گردو یک نسخه سفارشی شده کرومیوم است که توسط موتور جستجوی گردو ارائه شده است و تغییرات زیر را داشته است:

  • نمایش تبلیغات در سایت‌ها به شکل هوشمند حذف شده است. این موضوع باعث کاهش مصرف اینترنت و همچنین افزایش سرعت باز شدن صفحات می‌شود. برای نمونه تبلیغات ویدویی در بین ویدیوهای یوتیوب غیرفعال شده‌اند.
  • موتور جستجوی پیش فرض از گوگل به گردو تغییر کرده است.

هدف ما از ارائه این مرورگر این است که کاربرانی که قصد تغییر موتور جستجوی پیش فرض مرورگر کروم خود را به گردو داشته‌اند و برای‌شان اعمال این تغییر مشکل بوده است، با نصب این اپلیکیشن بتوانند هم تجربه‌ی کاربری مشابه کروم داشته باشند و هم موتور جستجوی پیش فرض خود را به گردو تغییر دهند.

کرومیوم مرورگر متن‌بازی است که مرورگر chrome گوگل و همچنین مرورگر edge مایکروسافت بر مبنای آن توسعه یافته‌اند و انتشار نسخه سفارشی شده‌ی آن مطابق با لایسنس BSD 3-Clause کرومیوم بلامانع است.

در آینده ممکن است امکانات اختصاصی و سفارشی شده‌ای توسط گردو به این مرورگر اضافه شود.


درباره گردو

گردو یک موتور جستجوی ایرانی است که با هدف بهبود تجربه‌ی جستجوی کاربران فارسی زبان طراحی شده و در حال توسعه است.

در حال حاضر نتایج گردو تقریبا به اندازه نتایج گوگل دقیق است  اما به خاطر اینکه اکثر کاربران به گوگل عادت کرده‌اند، تغییر دادن موتور جستجوی پیش فرض به گردو نیازمند یک انگیزه‌ و محرک است. قصد ما این است که توسعه گردو را با سرعت به جایی برسانیم که نتایج به شکل قابل توجهی از گوگل بهتر باشد و همین محرک کافی برای تغییر موتور جستجو از گوگل به گردو باشد. اما در شروع کار برای توسعه اولیه این قابلیت‌ها و ایجاد ویژگی‌های متمایز کننده نیاز به استفاده مداوم و بازخورد کاربران داریم. به همین دلیل تصمیم گرفتیم برای قدردانی از کسانی که به جای گوگل از گردو استفاده می‌کنند، برای بهار و تابستان ۹۹ به ازای هر سه هزار جستجو و برای پاییز ۹۹ به ازای هر پنجاه هزار جستجو که کاربران در گردو انجام دهند، به نیابت از آنها یک بسته‌ی ارزاق از طریق خیریه فردای سبز شریف به نیازمندان کمک شود. آمار جستجوها در هر ماه و رسید کمک به خیریه فردای سبز شریف صفحه‌ی خیریه قرار دارد.

اگر شما اهل جستجوی زیاد هستید، با تغییر موتور جست‌وجوی پیش فرض مرورگر خود به گردو، علاوه بر کمک به ما برای توسعه‌ی بهتر گردو، در یک کار خیر مشارکت می‌کنید.

در صورتی که میخواهید در رابطه با مزایای گردو بیشتر بدانید صفحه درباره گردو را بخوانید. گردو به شکل کاملا خصوصی تشکیل شده است.

نظرات کاربران - ۴،۲۲۳ رأی
۴.۸ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
شریف
شریف
۱۴۰۱/۰۲/۰۴
برای شروع خوبه.
سنا
سنا
۱۴۰۱/۰۲/۰۳
سلام ممنون از سرعت عمل تیم پشتیبانی تون و رفع خطای برنامه
بقیه الله
بقیه الله
۱۴۰۱/۰۲/۲۶
خیلی خوبه مخصوصا زمانی که اینترنت خارجی قطع میشه این اپلیکیشن به راحتی سرچ رو انجام میده بدون قطعی ومعطلی