کاریکس: ارتباط ساده و بی واسطه

نصب‌های فعال ۲٬۰۰۰+
حجم ۶٫۷ مگابایت
نسخه 3.3_03m.13c_cb
با پرداخت درون‌برنامه‌ای

توضیح

📞 بدون واسطه با افراد حرفه ای در ارتباط باشید ....


اگر میخواهید کار و درآمد بهتری داشته باشید! ✋

اگر میخواهید یک دوره کارآموزی پربار را تجربه کنید!

اگر میخواهید در بهترین شرکتها استخدام شوید.

اگر میخواهید دوره های آموزشی قبل از استخدام را ببینید،

اگر میخواهید کار خود را به یک فرد حرفه ای بسپارید! ✋

اگر به دنبال لیستی از پراستعدادترین کارآموزان هستید! کسانی که علاقه مندند.

اگر امروز برای کارهای خانه یا شرکت، به یک نفر نیاز دارید! به نزدیکترین متخصص ! استخدام نزدیک ترین فرد به شرکتتان.


کاریکس به شما خدمات فردی و سازمانی میدهد✌️ با رزومه های ناقص خداحافظی کنید و بهترین افراد را جذب کنید. فردی را استخدام کنید که به فرهنگ سازمانی شما نزدیک است.

قبل از استخدام جستجو کنید .. .

بهینه انتخاب کنید...
💰 ابزارهای قوی برای استخدام

ثبت نام در کاریکس رایگان است و هر کسی میتواند در کاریکس کسب درآمد کند. متخصصین در کاریکس کارمزدی پرداخت نمیکنند. میتوانند استخدام شوند و یا در یک دوره آموزشی قبل از استخدام به رایگان شرکت کنند یا برای شرکت های بزرگ درخواست کار بدهند. حتی اگر مهارت خاصی ندارید، میتوانید خرید روزانه سفارش دهندگان را انجام دهید،یا کارآموز شوید و یا کار دانشجویی انجام دهید. از مدیریت شرکت و بیزنس، حسابداری، گرافیک و هنر تا نظافت منزل ، خرید روزمره منزل  و کار ساختمانی ، منشی و آموزش نرم افزار، انجام پروژه، تعمیر لپ تاپ و کامپیوتر، آپارات خودرو ،و حتی مراقبت از حیوانات!  اینها هنوز همش نیست ....آمار مشتریانتان را ببینید و کاریکس آیدی تان را، به شکل AliReza@KaariX  به مشتریانتان بدهید تا مستقیما وارد صفحه کاری شما شوند.کارت ویزیت آنلاین تان را در کانال ها و گروه ها بگذارید و از طریق آن کسب درآمد کنید.


💼 برای فروشگاه داران

اگر فروشگاهی دارید، میتوانید فروشگاهتان را ثبت کنید، و یک عکس شیک از سردر آن بگذارید. و بعد تعدادی از محصولاتتان را به عنوان نمونه اضافه کنید، همچنین میتوانید یک بنر زیبای تبلیغاتی را به متخصصان  نمایش دهید.

اگر هم میخواهید به عنوان یک فروشنده در یک فروشگاه استخدام شوید، کافیست بنویسید که متخصص در زمینه فروش هستید، مثلا فروشنده پوشاک یا فروشنده تجهیزات کارگاهی و ... بنویسید، که چقدر قوی هستید و میتوانید یک یخچال را به یک اسکیمو بفروشید!!! سابقه کارتان را بنویسید و توضیح کاملی در مورد دستمزدتان بدهید. و بگویید میخواهید استخدام شوید.


♨️ برای سازمانها

کاریکس به شرکت ها و استارت آپ ها کمک می کند تا یک متخصص را منطبق بر معیارها، رفتار و فرهنگ سازمانی خاص خود و بر حسب نظرات سایر کارفرمایان قبلی در مورد متخصص، با فیلتر منطقه ای انتخاب کنند و انتخاب پیچیده از بین هزاران رزومه ناقص را به انتخابی ساده و حرفه ای تبدیل کنند. خدمات سازمانی کاریکس همچنین شامل تهاتر تبلیغاتی و تبلیغات هدفمند نیز میشود. حتی میتوانید برای گروهی از متخصصان (با یک زمینه شغلی خاص) یک دوره آموزشی را اطلاع رسانی کنید تا در کلاس های آموزشی شما شرکت کنند. کاریکس بهترین کارآموزان را به شما معرفی میکند. همچنین فرصت های استخدام شما را به گوش بهترینها میرساند. در صورتی که عجله دارید، کافیست فقط تماس بگیرید.

[ نزدیکترین ]  [ پیشنهاد ] [ مکان  ] [  تخفیف دار ]  [ تماس مستقیم با متخصصین ]  [ جستوجوی پیشرفته ]  [ متخصصین احراز هویت شده ]  [ امکانات پیشرفته برای متخصصین ] [ حرفه ای و مودب ] [ استخدام ]  [ آموزش ] [ رویداد ]  [ کارآموز ]

راهنمای ثبت شغل در کاریکس: https://kaarix.work/blog


تغییرات آخرین نسخه

* اضافه شدن درخواست مشاوره رایگان

* بهبود یافتن  نزدیکترین متخصص

* انتشار مستقیم کارت ویزیت در تلگرام

* اضافه شدن کسب درآمد از طریق معرفی با کارت ویزیت


دسترسی‌ها

 • job.hamgam.kaarix.permission.C2D_MESSAGE
 • دریافت اطلاعات از اینترنت
 • com.google.android.finsky.permission.BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE
 • ممانعت از به خواب رفتن دستگاه
 • پرداخت از طریق بازار
 • کنترل لرزش
 • دریافت پیام‌های نوشتاری (پیامک)
 • موقعیت مکانی دقیق (مبتنی بر GPS و شبکه)
 • موقعیت مکانی تقریبی (مبتنی بر شبکه)
 • دوربین
 • تغییر یا حذف محتویات کارت حافظه
 • مشاهدهٔ اتصالات شبکه
 • دسترسی کامل به اینترنت
 • اجرا شدن در هنگام راه‌اندازی