الفبازی

الفبازی

Version ۱.۲.۲
In-app Purchases
نصب +۱۰ هزار
Category سرگرمی
Size ۳۰ مگابایت
Last Update ۲۲ اسفند ۱۳۹۳
الفبازی

الفبازی

الفبازی
Version ۱.۲.۲
In-app Purchases
نصب +۱۰ هزار
Category سرگرمی
Size ۳۰ مگابایت
Last Update ۲۲ اسفند ۱۳۹۳
View the antivirus scan results

Images

Introduction

More Info

هدیه‌ی نوروزی الفبازی را از دست ندهید! :)

اولین بسته‌ی کلمات با عنوان "بسته‌ی کلمات نوروزی" به الفبازی اضافه شد!

با خرید بسته‌ی حروف، بسته‌ی کلمات نوروزی را هدیه بگیرید :)

بدیهی است که این بسته برای کسانی که قبلا بسته‌ی حروف را خریداری کرده‌اند نیز به عنوان هدیه‌ی نوروزی در نظر گرفته شده و رایگان است. کافیست برنامه را به روز رسانی کنید تا بسته‌ی کلمات نوروزی اضافه شود.

توجه : در صورتی که برنامه را قبلا خریداری کرده اید، و آن را از نصب خارج کرده و دوباره نصب کرده اید، کافیست بار دیگر دکمه ی خرید را انتخاب کنید تا بدون طی مراحل پرداخت، همه ی مراحل خریداری شده مجددا برای شما باز شود.


الفبازی، یک برنامه‌ی تعاملی است که الفبای فارسی را به کودکان آموزش می‌دهد. این برنامه برای کودکان بسیار هیجان‌انگیز است و این هیجان و زیبایی در کنار سادگی کار با برنامه، یادگیری الفبا را برای کودکان از هر زمان دیگری لذت‌بخش‌تر می‌کند.
الفبازی روش هوشمندانه‌ای را برای آموزش به کار گرفته است. پس از انتخاب حرف مورد نظر در منوی برنامه، هر کلمه به صورت پازلی از حروف نمایش داده می‌شود. هر حرف کاراکتری با صدای خودش دارد و آموزش از طریق تطبیق شکل و صدای هر حرف صورت می‌گیرد. پس از کامل شدن پازل کلمه، کودک شاهد انیمیشن کوتاهی خواهد بود که کلمه را می‌خواند و معنی آن را با تصاویر مربوط نمایش می‌دهد. برای اینکه مرحله آموزش کودک با آرامش کامل صورت بگیرد و هر کودک به اندازه دلخواه خود برای تکمیل پازل کلمات وقت صرف کند، در الفبازی هیچ‌گونه محدودیت زمانی و یا سیستم امتیازدهی وجود ندارد.
سیستم آموزش غیر مستقیم همراه با بازی، سادگی کار با پازل‌ها، انیمیشن‌های جذاب و مصوت بودن برنامه دست به دست هم می‌دهند تا کودک از یادگیری احساس خستگی نکند.

User Reviews - ۳۷۴ Rates
4 from 5
5
4
3
2
1
آزاده کاظمی
آزاده کاظمی
۱۳۹۴/۰۳/۲۸
یکی از بهترین روش ها برای آموزش الفبا به بچه ها ولی برای ارتقا خیلی گرون هست 10000هزار تومان!!!!
کودم کارتون بود
کودم کارتون بود
۱۳۹۴/۰۲/۰۲
عالي بود
فرزانه
فرزانه
۱۳۹۶/۰۳/۲۵
چطور میشه بقیه این رو خرید؟