هیولای تصویری 504 لغت British دمو

هیولای تصویری 504 لغت British دمو

نسخه ۳.۱
۱۰۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۱۵
مگابایت
حجم

فلش کارت های صوتی تصویری هیولای 504 لغت ضروری با لهجه بریتانیایی نسخه نمایشی

نسخه کامل را از برنامه هیولای لغت دانلود کنید.


سطح:متوسط

لغات:504 عدد

فلش کارت:504 عدد

تمرین:504 عدد

فایلهای صوتی:4678 عدد

عکس:643 عدد

دسته فلش کارت:2 عدد

موجود در دیکشنری هیولا:بلی

اندازه:56.6 MB


تقریبا هر موقع وارد کتاب فروشی های زبان می شوید می بینید که فروشنده دارد به یکی از مشتری هایش می گوید که برای شروع باید لغات 504 را یاد بگیرد. این نسخه ای شده که اساتید زبان هم برای همه می پیچند! (مثل دگزامتازون که دکتر ها برای هر دردی به آدم می دن!) خوب ما هم نمی گوییم این کتاب را نخوانید، بخوانید اما به این اکتفا نکنید! این مجموعه با لهجه بریتانیایی می باشد تا تلفظ هایتان را درست و صحیح یاد بگیرید.

برای تمام لغات فلش کارت تمرین ارائه شده تا دیکته لغات را نیز یاد بگیرید.


این برنامه یکی از هیولاهای موجود در نرم افزار مجتمع هیولای لغت می باشد که به عنوان نسخه نمایشی منتشر شده است. این نسخه شامل 28 فلش کارت از کتاب 504 لغت ضروری با لهجه بریتانیایی می باشد که برای پیش نمایش محصول ارائه شده است. در صورتی که تمایل به خرید نسخه کامل داشتید، از دکمه "دریافت نسخه کامل" درون نرم افزار استفاده کنید تا هیولای لغت اصلی را دانلود کنید. سپس از داخل نرم افزار اصلی محصول مورد نظر را خریداری کنید.


* تقریبا هر موقع وارد کتاب فروشی های زبان می شوید می بینید که فروشنده دارد به یکی از مشتری هایش می گوید که برای شروع باید لغات 504 را یاد بگیرد. این نسخه ای شده که اساتید زبان هم برای همه می پیچند! (مثل دگزامتازون که دکتر ها برای هر دردی به آدم می دن!) خوب ما هم نمی گوییم این کتاب را نخوانید، بخوانید اما به این اکتفا نکنید! این مجموعه با لهجه بریتانیایی می باشد تا تلفظ هایتان را درست و صحیح یاد بگیرید.

برای تمام لغات فلش کارت تمرین ارائه شده تا دیکته لغات را نیز یاد بگیرید.- هیولای لغت چیست؟

اگر به یاد داشته باشید هیولای لغت در دی ماه 1392 در قالب 5 نرم افزار مجزا ارائه شد. اما اکنون این برنامه با نسخه مجتمع بازگشته است. در این نسخه محصولاتی برای سه زبان انگلیسی (آمریکایی و بریتانیایی)، آلمانی و فرانسوی ارائه شده است. هیولای لغت شامل فلش کارتهای صوتی تصویری از کتابهای معروف به سبک جعبه لایتنر حرفه ای برای آموزش زبان می باشد. این فلش کارت ها شامل:

- تلفظ واقعی کلمات

- تمام مثال های کتاب ها به همراه روخوانی آنها

- معنی فارسی و انگلیسی لغات

- عکس مرتبط با معنی لغات

- علامتگذاری لغت استفاده شده در جمله ها

- روخوانی به ترتیب لغات برای دیکشنری های تصویری که به یادگیری شما به کمک تصویر نمایش داده شده می افزاید

- معنی دیکشنری لغات که همراه با مثال، مترادف و متضاد می باشد.

- دیکشنری لمسی سخنگو که در صورت ندانستن هر لغتی فقط کافی است آنرا لمس کنید تا معنی و تلفظ آنرا فوراً یاد بگیرید. (اگر این تلفظ برای شما کار نمی کند باید موتور TTS را بر روی گوشی خود نصب کنید. می توانید آنرا دانلود کنید)


- فلش کارت های تمرین که جای سوال و جواب تغییر می کند و معنی انگلیسی کلمه به همراه جمله کتاب اما با جای خالی نمایش داده می شود که شما به دلخواه می توانید لغت مورد نظر را تایپ و یا حدس بزنید. در صورت تایپ کردن، برنامه درستی و یا اشتباه لغت تایپ شده را به شما نمایش می دهد. بدین ترتیب لغات را همراه با دیکته یاد خواهید گرفت.

 

 

نکته در مورد فلش کارتهای تمرین: این کارتها در نسخه نمایشی بلافاصله بعد از فلش کارت اصلی به شما نمایش داده می شود تا طرز کار آنرا ببنید. اما در نسخه کامل، تمرین ها فردای روزی که لغت اصلی را برای اولین بار یادگرفتید نمایش داده می شود. این رویه به خاطر این است که معنی ای که همان روز یاد گرفتید در حافظه کوتاه مدت شما می باشد و انجام فلش کارت تمرینی به شما کمکی نمی کند. اما اگر بتوانید در فردای آنروز به فلش کارت تمرین پاسخ دهید این نشان می دهد که لغت را درست یاد گرفتید.

 

 

نکته در مورد طرز کار کردن با فلش کارتها

اگر لغتی را بلد نیستید گزینه "دوباره" را بزنید

اگر معنی آنرا خوب حدس زدید، گزینه "خوب"

و اگر معنی آنرا کاملا می دانید گزینه "آسان"

این گزینه ها به شما کمک می کند روی یادگیری خود کنترل کامل داشته باشید

دقت کنید که عدد نوشته شده بر روی دکمه ها زمان بعدی نمایش کارت را به دقیقه یا روز نمایش می دهد. شما می توانید با این قابلیت دقیقا جعبه لایتنر خود را کنترل کنید ا

logo-enamad logo-samandehi