هیولای تصویری ۱۱۰۰ لغت ضروری USA

هیولای تصویری ۱۱۰۰ لغت ضروری USA

نسخهٔ ۳.۱
+۵ هزار
نصب
آموزش
دسته‌بندی
۱۳ مگابایت
حجم
هیولای تصویری ۱۱۰۰ لغت ضروری USA

هیولای تصویری ۱۱۰۰ لغت ضروری USA

گروه مهندسی هیولا
نسخهٔ ۳.۱
+۵ هزار
نصب
آموزش
دسته‌بندی
۱۳ مگابایت
حجم

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

فلش کارت های صوتی تصویری هیولای 1100 لغت ضروری با لهجه آمریکایی نسخه نمایشی


نسخه کامل را از برنامه هیولای لغت دانلود کنید.مشخصات:
سطح:پیشرفته
لغات:1104 عدد
فلش کارت:1104 عدد
تمرین:920 عدد
فایلهای صوتی:6621 عدد
عکس:1372 عدد
دسته فلش کارت:2 عدد
موجود در دیکشنری هیولا:بلی
اندازه:109 MB

احتمالاً وقتی شروع کردید که برای آزمون های سطح بالا مثل GRE و یا دکترا درس بخوانید به شما هم خواندن کتاب 1100 را توصیه کرده اند.
ما هم تمام تلاش خود را برای فراهم کردن مجموعه ای کامل کرده ایم که شامل عکس، معنی و مثال برای تمام لغات و حتی تمام اصطلاحات (Idiom) موجود در کتاب باشد.
برای تمام لغات، ما تمام مثالهای کتاب را که حتی با جای خالی ارائه شده اند و حتی آن هایی که در انتهای کتاب هستند و هیچ کس به آنها نگاه نمی کند را برای شما فراهم کرده ایم.برای تمام لغات (به جز اصطلاحات) فلش کارت تمرین ارائه شده تا دیکته لغات را نیز یاد بگیرید.
این مجموعه با لهجه آمریکایی می باشد تا تلفظ هایتان را درست و صحیح یاد بگیرید.
باور کنید کار بسی دشوار را انجام داده ایم تا شما این کتاب را بسیار راحت یاد بگیرید. موفق باشید.

این برنامه یکی از هیولاهای موجود در نرم افزار مجتمع هیولای لغت می باشد که به عنوان نسخه نمایشی منتشر شده است. این نسخه شامل 74 فلش کارت از کتاب 1100 لغت ضروری با لهجه آمریکایی می باشد که برای پیش نمایش محصول ارائه شده است. در صورتی که تمایل به خرید نسخه کامل داشتید، از دکمه "دریافت نسخه کامل" درون نرم افزار استفاده کنید تا هیولای لغت اصلی را دانلود کنید. سپس از داخل نرم افزار اصلی محصول مورد نظر را خریداری کنید.

- هیولای لغت چیست؟
اگر به یاد داشته باشید هیولای لغت در دی ماه 1392 در قالب 5 نرم افزار مجزا ارائه شد. اما اکنون این برنامه با نسخه مجتمع بازگشته است. در این نسخه محصولاتی برای سه زبان انگلیسی (آمریکایی و بریتانیایی)، آلمانی و فرانسوی ارائه شده است. هیولای لغت شامل فلش کارتهای صوتی تصویری از کتابهای معروف به سبک جعبه لایتنر حرفه ای برای آموزش زبان می باشد. این فلش کارت ها شامل:
- تلفظ واقعی کلمات
- تمام مثال های کتاب ها به همراه روخوانی آنها
- معنی فارسی و انگلیسی لغات
- عکس مرتبط با معنی لغات
- علامتگذاری لغت استفاده شده در جمله ها
- روخوانی به ترتیب لغات برای دیکشنری های تصویری که به یادگیری شما به کمک تصویر نمایش داده شده می افزاید
- معنی دیکشنری لغات که همراه با مثال، مترادف و متضاد می باشد.
- دیکشنری لمسی سخنگو که در صورت ندانستن هر لغتی فقط کافی است آنرا لمس کنید تا معنی و تلفظ آنرا فوراً یاد بگیرید. (اگر این تلفظ برای شما کار نمی کند باید موتور TTS را بر روی گوشی خود نصب کنید. می توانید آنرا دانلود کنید)

- فلش کارت های تمرین که جای سوال و جواب تغییر می کند و معنی انگلیسی کلمه به همراه جمله کتاب اما با جای خالی نمایش داده می شود که شما به دلخواه می توانید لغت مورد نظر را تایپ و یا حدس بزنید. در صورت تایپ کردن، برنامه درستی و یا اشتباه لغت تایپ شده را به شما نمایش می دهد. بدین ترتیب لغات را همراه با دیکته یاد خواهید گرفت.


 


 


 


نکته در مورد فلش کارتهای تمرین: این کارتها در نسخه نمایشی بلافاصله بعد از فلش کارت اصلی به شما نمایش داده می شود تا طرز کار آنرا ببنید. اما در نسخه کامل، تمرین ها فردای روزی که لغت اصلی را برای اولین بار یادگرفتید نمایش داده می شود. این رویه به خاطر این است که معنی ای که همان روز یاد گرفتید در حافظه کوتاه مدت شما می باشد و انجام فلش کارت تمرینی به شما کمکی نمی کند. اما اگر بتوانید در فردای آنروز به فلش کارت تمرین پاسخ دهید این نشان می دهد که لغت را درست یاد گرفتید.


 


 


 


نکته در مورد طرز کار کردن با فلش کارتها
اگر لغتی را بلد نیستید گزینه "دوباره" را بزنید
اگر معنی آنرا خوب حدس زدید، گزینه "خوب"
و اگر معنی آنرا کاملا می دانید گزینه "آسان"
این گزینه ها به شما کمک می کند روی یادگیری خود کنترل کامل داشته باشید
دقت کنید که عدد نوشته شده بر روی دکمه ها زمان بعدی نمایش کارت را به دقیقه یا روز نمایش می دهد. شما می توانید با این قابلیت دقیقا جعبه لایتنر خود را کنترل کنید این ویژگی ای است که نرم افزارهای مشابه ندارند. در نرم افزارهای مشابه شما فقط می توانید به سیستم بگویید که یک لغت را بلد هستید یا نه و هیچ کنترل بر روی زمان نمایش بعدی کارتها ندارید و نرم افزار بسته به سلیقه برنامه نویس و الگوری

نظرات کاربران - ۱۹۷ رأی
۴.۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
parvin
parvin
۱۴۰۱/۰۵/۲۶
چرا هیولای لغت من نه صدا داره نه تصاویر رو میاره؟ قبلا اینجوری نبود. الان صدا و تصاویر غیر فعال شدن، چطور این مشکلش حل میشه؟
erfan
erfan
۱۳۹۹/۰۵/۲۸
eftezah
پروین
پروین
۱۳۹۸/۱۲/۲۲
عالیه چجوری. نسخه کاملشوبخرم؟