دیکشنری تصویری لمسی و شناور هیولا

دیکشنری تصویری لمسی و شناور هیولا

نسخه ۱.۰.۳
۵۰۰
نصب فعال
کتاب‌ها و مطبوعات
دسته
۲۲
مگابایت
حجم

نسخه کامل را از برنامه هیولای لغت دانلود کنید.


دیکشنری هیولا چیست؟


 گروه مهندسی هیولا برای اولین بار در اندروید دست به تولید دیکشنری صوتی تصویری لمسی هوشمند و شناور هیولا زد. این دیکشنری شامل کلیه فلش کارتهای هیولا می باشد و استفاده از آن برای تمام کاربران رایگان می باشد.


 دیکشنری هیولا یک دیکشنری معمولی نیست. علاوه بر اینکه شما می توانید لغت مورد نظر خود را در آن جستجو کنید و معنی فارسی آنرا ببینید امکانات زیر را نیز دارد:

پنجره شناور: این امکان را به شما می دهد که از دیکشنری هیولا در هر برنامه ای استفاده کنید.(کاملا رایگان)
ترجمه هوشمند: هر لغتی را که در حافظه موقت (clipboard) کپی کنید، دیکشنری هیولا آنرا برای شما ترجمه می کند. دقت کنید که این ترجمه فقط در حالتی اتفاق می افتد که چیزی که کپی می کنید یک لغت باشد و در دیکشنری هیولا وجود داشته باشد.(کاملا رایگان)
نمایش محتوای فلش کارت های تمام محصولات هیولای لغت. (کاملا رایگان، البته بدون عکس و تلفظ و روخوانی مثال ها)
در صورتی که فلش کارت مربوطه دانلود و نصب شده باشد، عکس ها و تلفظ های انسانی و روخوانی مثال ها به صورت اتوماتیک به دیکشنری اضافه می شوند و شما می توانید از آنها بدون پرداخت هزینه اضافی استفاده کنید. (این ویژگی در حال حاضر فقط برای محصولات انگلیسی فعال می باشد).

این محصول شامل تمام لغات کتابهای زیر به همراه عکس، تلفظ، مثال, روخوانی، معنی فارسی و معنی انگلیسی می باشد:
- دیکشنری تصویری آکسفورد انگلیسی
- دیکشنری ویژوال DK انگلیسی
- دیکشنری تصویری لانگمن Word by Word
- 504 لغت ضروری
- 400 لغت ضروری برای تافل
- 1100 لغتی که باید بدانید
- لغات ضروری تافل
- لغات GRE Kaplan
- 601 لغتی که برای گذراندن آزمون باید بدانید
- 101 اصطلاح آمریکایی
- ریشه های اصلی لغات انگلیسی
- اول دبیرستان
- دوم دبیرستان
- سوم دبیرستان
- پیش دانشگاهی
دیکشنری سخنگوی لمسی ( برای اولین بار در اندروید! ): بدین معنا که شما اگر انگشت خود را بر روی هر لغت انگلیسی ای که در محتوای فلش کارت ها می بینید بزنید، می توانید تلفظ آنرا گوش کنید و معنی آنرا ببینید. این ویژگی در تمام محصولات هیولا (فقط زبان انگلیسی) فعال می باشد.(برای شنیدن تلفظ باید Text to Speech بر روی گوشی شما نصب باشد. اگر نیست آنرا دانلود و نصب کنید)
استفاده از دیکشنری هیولا به عنوان اولین دیکشنری تصویری در اندروید: در صورتی که محصولاتی نظیر دیکشنری تصویری آکسفورد و یا دیکشنری ویژوال DK و یا Word by Word لانگمن را نصب کرده باشید، شما می توانید از تمام لغات و عکسهای آنها در دیکشنری هیولا استفاده کنید. این بدین معنا است که شما به کمک دیکشنری هیولا دارای یک دیکشنری تصویری خواهید شد. (این ویژگی در حال حاضر فقط برای محصولات انگلیسی فعال می باشد)

- شما از این دیکشنری می توانید به هنگام مطالعه کتابهای ذکر شده استفاده کنید. در حین مطالعه فقط کافی است لغت مربوطه را در دیکشنری هیولا جستجو کنید تا عکس و معانی و تلفظ و مثال ها و روخوانی ها را ببینید و بشنوید.

نکته: لغات جستجو شده ای که به ستاره (*) ختم می شوند، در فلش کارتهای هیولای لغت موجود و اکثراً دارای عکس می باشند. این ستاره ها به شما کمک می کند که برای فهم بهتر لغت مورد جستجو آنها را انتخاب کنید.


 توجه کنید که این نسخه فاقد عکس ها، روخوانی مثال ها و تلفظ های انسانی می باشد. برای دریافت نسخه کامل، هیولای لغت را دانلود کنید:
http://cafebazaar.ir/app/ir.vocabmonster.vm/?l=fa

هیولای لغت شامل 31محصول + دیکشنری هیولا می باشد


 


 

logo-enamad logo-samandehi