Be Genius

Be Genius

Version 1.0.0
Install from Bazaar
In-app Purchases
200
Active installs
Education
Category
2
MB
Size

تا حالا کسی رو دیدین که ضرب های سه رقمی در سه رقمی رو در عرض 5 ثانیه انجام بده؟ می خواین شما هم تو چند ثانیه یه عدد دو رقمی رو به توان برسونید؟ یا اینکه لگاریتم هر عددی رو سه سوته محاسبه کنین؟ می خواین تو کنکور خودتون ماشین حساب بشین؟ یا اینکه همه به چشم یه نابغه بهتون نگاه کنند؟

نکته مهم: این برنامه برروی گوشی هایی با ورژن اندروید 4 به بالا سازگار است.

این برنامه رایگان بوده و در قسمت رایگان شما توضیحاتی درباره راهکارهای افزایش حافظه و تاثیر مواد غذایی در حافظه را خواهید خواند. همچنین برنامه دارای قسمتی برای تست محاسبات شماست و با ارائه جداول زمانی و تعداد جواب های درست در سوالات ریاضی می تواند بهبود محاسباتتان را نشان دهد.

درقسمت پرداخت درون برنامه ای شما با پرداخت ناچیزی خواهید توانست روش های محاسبات ریاضی، از محاسبات بسیار ساده در جمع و تفریق گرفته تا محاسبات پیچیده ای مثل ضرب های سه رقمی، توان و لگاریتم را خواهید آموخت. تمامی این روش ها برگرفته از کتاب های دکتر "اچ جی جولیوس" و "گوردون راک میکر" است و برروی دانشجویان دکتر "اچ جی جولیوس" تست شده و نتایج آن موفقیت آمیز بوده.

تنها کاری که شما باید بکنید اینه که بعد از خواندن روش ها برای هر بخش حدود 20 تا 30 سوال تمرین کنید. بعد از یک هفته تمرین و تکرار شما به راحتی می توانید اکثر ضرب و تقسیم ها، جمع و تفریق ها، توان و لگاریتم ها را محاسبه کنید. حتی روش هایی برای تست سریع محاسبات انجام شده نیز وجود دارد.
_________________________________________________________________
اگه از برنامه خوشتون اومد با دادن نظر و امتیاز 5ستاره از برنامه ما حمایت کنید. درصورتی که از برنامه استقبال بشه امکانات بی نظیری به برنامه اضافه خواد شد...

logo-enamad logo-samandehi