رژیم و سلامت با دکتر آز

رژیم و سلامت با دکتر آز

نسخه ۱.۰
۱۰
نصب فعال
تناسب اندام
دسته
۳
مگابایت
حجم

اپلیکیشن مرجع بهداشت و سلامت دکتر آز


تندرستی و سلامت

تَندُرُستی یا سَلامَت عبارت است از تامین رفاه کامل جسمی، روانی و اجتماعی انسان است. سلامت معادل کلمه انگلیسی Health می‌باشد و بهداشت عمومی ترجمه کلمه Public Health. بنا بر تعریف سازمان بهداشت جهانی، تندرستی تنها فقدان بیماری یا نواقص دیگر در بدن نیست بلکه «تندرستی نداشتن هیچ‌گونه مشکل روانی، اجتماعی، اقتصادی و سلامت جسمانی برای هر فرد جامعه است.»


در این نرم‌افزار سعی داریم تا آن چیزهایی که باعث می‌شوند شما به تعریف تندرستی نزدیک شوید را بیان کنیم. بیشتر محتوا و آموزش موجود در این نرم‌افزار از آموزه‌های "دکتر آز" معروف است.

مطالب اپلیکیشن به صورت ماهانه به‌روزرسانی شده و آموزش‌های جدیدتر در نسخه‌های بعدی به نرم‌افزار اضافه خواهند شد.


در این نرم‌افزار می‌توانید با موارد زیر آشنا شوید:


چی بخوریم و چی نخوریم امروزه مردم سعی می‌کنن که هیکل خوش فرمی داشته باشند؛ اما به چه قیمتی؟ به قیمت از دست دادن کبد؟ نه این صحیح نیست ما به شما می‌گوییم که چه چیزی باعث می‌شود هم رو فرم باشید و هم سالم باشید.

سرطان چجوری از سرطان جلوگیری کنیم و یا آن را به زودی تشخیص دهیم و با آن مبارزه کنیم.

استرس زندگی شهری یکی از عوامل مهم در ایجاد استرس در افراد است. چگونه باید استرس را با لگد از زندگی خویش به بیرون پرت کنیم.

سلامت پوست و مو چجوری پوست و موی بهتری داشته باشیم؟ آن‌هم با استفاده از ترکیبات ارزان و خانگی و نه گران قیمت و شیمیایی.

ورزش چجوری توی خونه و بدون هزینه ورزش کنیم؟

قلب قلب مهمترین عضو بدن است، چجوری باید از این عضو و ماهیچه مهم مواظبت کنیم؟

سرماخوردگی و آنفولانزا یکی از شایع‌ترین امراض در میان مردم است؛ دکترهای عزیز نیز هزینه‌های سرسام‌آور از مریض‌های خود تقاضا دارند. چگونه از این مریضی پیش‌گیری و زمان ابتلا به آن با آن مبارزه کنیم؟

اعتیاد اعتیاد تنها به سیگار و مواد مخدر نیست. اعتیاد به قند و کافئین و ... هم در جامعه وجود دارد و باید از آنها آگاه باشیم.تمامی مطالب این اپلیکیشن توسط آکادمی انگاره گردآوری و ترجمه شده‌اند و سعی شده با نظارت متخصصان امر، دارای کمترین مشکلات بوده و برای کاربران عزیز مفید باشند.

logo-enamad logo-samandehi